9 MAYIS ÇARŞAMBA ORDU VEFATLARI

09 Mayıs 2012 Çarşamba , 11:51
0 Yorum


HAMDİ KIR

Karaağaç köyünden Kırhasanoğullarından Aydın ve Abidin Kır'ın babası HAMDİ KIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karaağaç köyünde kılınacak öğle namazından sonra aynı köyde toprağa verilecektir.

YUSUF GÜLBAŞ

Nizamettin mahallesinden İbasoğullarından merhum İbrahim Gülbaş'ın oğlu, Sakine Gülbaş'ın eşi, Dursun, Mehemet, Hüsamettin Gülbaş ve Safinaz Bekiroğlu'nun kardeşi, Kadir Gülbaş'ın babası, Ali, Süleyman,Emine, Fatma Gülbaş'ın amcası, İbrahim ve Tuğçe Gülbaş'ın dedesi YUSUF GÜLBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nizamettin mahallesinde kılınacak öğle namazından sonra aile mezarlığında toprağa verilecektir.

NEJLA BAŞKÖY

Merkez Hacılar köyünden, Kalyoncuoğullarından, Mustafa Başköy'ün gelini, İsa Başköy'ün eşi, Osman Sarı'nın kızı, Muhlis Sarı'nın kızkardeşi, Kenan, Serpil, Ayla ve Emine Başköy'ün annesi NEJLA BAŞKÖY vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez Hacılar köyünde kılınacak öğle namazından sonra aile mezarlığında toprağa verilecektir.

BİROL AKSU

Akkise Köyünden Bezirganoğullarından merhum Dursun Aksu'nun oğlu, merhum Ahmet ve Abdullah, Necat, Mehmet, Nihat, Zeki Aksu'nun kardeşi, Koray ve Selçuk Aksu'nun babası BİROL AKSU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akkise Köyünde kılınacak öğle namazından sonra aynı köyde toprağa verilecektir.

CENGİZ ÖZYURT

Akkise köyünden Uzunalioğullarından Ferhat Çavuş'un torunu, Ahmet Özyurt'un oğlu, Mehmet Özyurt'un yeğeni, Mehmet Aksu, Çetin Türkeli, Cemal Günaydın'ın kayınbiraderi, Dudu Aksu, Nurgül Türkeli, Melek Günaydın, Nurdil Özyurt Gürbüz ve Gündüz Özyurt'un abisi, Oral ve Aslı Özyurt'un babası, Ünal, Aziz ve Nurten Özyurt'un kuzeni CENGİZ ÖZYURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akkise Köyünde kılınacak öğle namazından sonra aynı köydeki aile mezarlığında toprağa verilecektir.


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,