Haberler Anasayfa

Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,

AŞKIN TÖREN DAİRE BAŞKANI OLDU

28 Mayıs 2013 Salı - 4490 okunma

AŞKIN TÖREN DAİRE BAŞKANI OLDU

Ordulu genç bürokrat Aşkın Tören Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Projeler Daire Başkanlığı görevine atandı.
Ordu Merkez Çavuşlar Köyü nüfusuna kayıtlı olan Aşkın Tören , Ordu ile ilgili projeler hazırlamaya başladı. Projeyle Avrupa Birliği'nden sağlanacak destekle Ordu'da gençlerin desteklenmesi sağlanacak.
Tören, projenin Ordu'daki paydaş kurumlarıyla görüştüklerini söyledi.
Aşkın Tören kimdir?
1972 Almanya doğumlu olan Aşkın Tören ilk ve orta eğitimini Ordu'da tamamladı.Alman Dili ve Edebiyatı okdu.
2003-2012 tarihleri arasında TBMM  Halkla İlişkiler Müdürlüğü  22-23-24. Dönem Milletvekili Danışmanlığı. 2005 -2006 Kültür ve Turizm Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği. Parlamenter Danışmanları Derneği Kurucu Üyeliği ve Türkiye Judo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğinde görev aldı.

THK Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Master Programı, Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İnsan Kaynakları ve Yönetim Bilimleri Y.Lisans Programı “Kamu Kuruluşları İçin Stratejik Yönetim ve Planlama”  konulu teziyle Yüksek Lisans derecesi aldı.
 
Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi  Y.Lisans Programı                

“Avrupa Birliği, Uluslararası Hukuk ve Çok Kültürlülük”  konulu teziyle Yüksek Lisans derecesi aldı. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler  Y.Lisans Programı                                                                                                 
 
“Uluslararası Hukuk Ve AB Hukuku Açısından Türkiyenin Haklı Davası KIBRIS” konulu teziyle Yüksek Lisans derecesi aldı

YORUM EKLE

Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.
Tamam

İşleminiz yapılıyor.

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Editör onayından sonra yayınlanacaktır.

YORUMLAR (4)

Misafir (09 Haziran 2013 Pazar) diyor ki;
yeliz
kankam hayırlı olsun yeni ataman
Misafir (29 Mayıs 2013 Çarşamba) diyor ki;
Muhlis GÜNSEREN
Rabbim,utandırmasın,her el attığın işi hak için yapma niyeti ve gayreti versin.Niyet hayr olunca,zaten akıbette hayr olur inşaALLAH..Selâm ve Dua ile fi-emanillâh.
Misafir (28 Mayıs 2013 Salı) diyor ki;
akademisyen
Askin TOREN hakikaten tevazu ve nazik kisiligi ile öne cikan akademik kalitesi ile donanimli Ülkemize memleketine hizmet noktasinda heycan ve aksiyoner tarzi ile eminim uzun yillar sirin ordumuzun genc, dinamik, tecrubeli, bilgili hepsinde otesi digergam lider kisiligi ile Ankaraninda takdir ettigi sevdigi bir burokratimizdir. selamlar Gazi üni. ordulu ögrenciler gurubu.
Misafir (28 Mayıs 2013 Salı) diyor ki;
Fatih ayvaz
Aşkın abinin haberini okumak çok güzel fakat, unutulan bir özelliğini hatırlatmak isterim. Boks camiasında çok iyi bir sporcu kimliğininde olması ve spora yüksek ilgisini ve vermiş olduğu destekleri hatırlatmak isterim. Ordu ilinin yetiştirmiş olduğu önemli bir şahsiyettir. Ordulu hemşerilerimize selamlar.

Diğer Haberler