AKP İLÇE ADAYLARINI AÇIKLIYOR MU

09 Aralık 2013 Pazartesi , 13:05
0 Yorum

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ilçe adaylarının ne zaman kamuoyuna duyurulacağını açıkladı.

 AK Parti’de Milletvekili Enver Yılmaz’ın Büyükşehir Belediye Başkan Aday olarak açıklanmasından sonra gözler İlçe adaylarına çevrildi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, ilçe adaylarının belirlenme yöntemi ve açıklanma tarihi konusunda bilgiler verdi.

Yılmaz, parti binasında İl Başkanı Hüseyin Akyol ve Altınordu İlçe Başkanı Uğur Çelenk ile birlikte yaptığı basın toplantısında , Cumartesi günkü Ordu’ya gelişi sırasında şahsına gösterilen ilgiye teşekkür etti.

İlçe adaylarının belirlenme sürecinin devam ettiğini belirten Yılmaz,” İlçe adaylarımız teşkilat, milletvekili, Büyükşehir Belediye Başkan adayının görüşü ve kamuoyu ile temayül yoklamalarının ortak sonucu sonrası genel merkez tarafından açıklanacaktır. Adayların açıklanması Başbakanımız Tayyip Erdoğan’ın Ordu ziyareti sonrası peyderpey yapılacaktır.Şuanda kesinleşen bir şey yoktur”dedi.

Seçim çalışmasını il dışından profesyonel bir ekiple yürüteceklerini de belirten Yılmaz,” Yerel de de ruhumuzu ve teşkilat ekibimizi bu sürece dahil edeceğiz. Kişisel hiçbir polemiğe girmem ve cevap vermem.Biz büyük projelerle uğraşırız, kişilerle değil”şeklinde konuştu.

Enver Yılmaz aday olma süresince kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi.


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,