KHB SAĞLIK TESİSLERİNİ İNCELEDİ

28 Eylül 2013 Cumartesi , 10:27
0 Yorum


Ordu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Hastane Otelciliği birimi tarafından, Ordu Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı-ODÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu.
Ordu Kamu hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Serkan YALKIN, Hastane Otelciliği Uzmanı Erkut YÜKSEL, birim çalışanları Esin YALINKILIÇ ve Gül RÜZGAR, tarafından sağlık tesislerinde yapılan çalışmalar ve yeni uygulamalar yerinde görülerek hastane yetkililerinden bilgi alındı. Bu ziyaretlerde “90 Gün Çalışması” kapsamında yürütülen faaliyetler Ordu Kamu Hastaneleri Birliği ekibince yerinde görülerek değerlendirmelerde bulunuldu.
İdari Hizmetler Başkanı Serkan YALKIN, kliniklerde tedavi gören hastalarla da sohbet ederek aldıkları sağlık hizmetinden memnun olup olmadıklarını sordu. YALKIN, hastane ziyaretleriyle ilgili yaptığı açıklamada; “Bütün gayemiz vatandaşlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunabilmek. Kamu Hastane Birliklerinin kurulmasıyla birlikte bu konuda önemli bir ilerleme kaydettik. Bu ziyaretlerde, yapılan uygulamaları yerinde inceleyerek gördüğümüz eksikliklerin giderilmesi yönünde yeni çalışmalar yapıyoruz. Amacımız halkımıza layık olduğu kaliteli sağlık hizmetini en iyi şekilde sunabilmek. Geldiğimiz nokta bizler için bir ölçü olmamalı, halkımızın sağlığı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Ziyaretlerin ardından İdari Hizmetler Başkanı Serkan YALKIN ve beraberindeki ekip sağlık tesislerinin yöneticileriyle bir araya gelerek 2 Kasım 2012 tarihinden itibaren sağlık tesislerinde hayata geçirilen yenilikler değerlendirildi.
 


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,