KUMRU'DA ENVER YILMAZ RÜZGARI

16 Ocak 2014 Perşembe , 17:00
0 Yorum

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Kumru'da yaptığı açıklamada Ordu'ya daha fazla yatırımın geleceğini müjdeledi.

 AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Hemşerilerimizin desteği bize güç veriyor. Hep birlikte Ordu’yu marka şehir yapmak için yola çıktık” dedi. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Kumru ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Sabah saatlerinde Kumru’ya gelen Yılmaz, ilçe girişinde partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı. İlçede bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Yılmaz’a Ak Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, Kumru Belediye Başkanı Ticabi Civelek, Kumru AK Parti  İlçe Başkanı Murat Yayla ve partililer eşlik etti.Yılmaz, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Kumru Kaymakamı Ahmet Özkan ve Kumru İlçe Emniyet Amirliği’ne de nezaket ziyaretinde bulundu.

ORDU ARTIK DAHA FAZLA YATIRIM ALACAK

Kumru ilçe ziyaretiyle ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Kumru ilçemiz her zaman ki gibi bizleri yine bağrına bastı. Misafirperverliğini gösterdi. 30 Mart hem Ordu, hem de ilçelerimiz için bir milat olacaktır. Çünkü Ordu artık büyükşehir. Biz Ordu’yu büyükşehir yaparken ne istediğimizi biliyorduk. Bizler 30 Mart tarihine kadar Ordulu kardeşlerimize büyükşehirin faydalarını anlatacağız.Aybastı, Kabataş, Mesudiye ve Korgan’da hem vatandaşlarımızla buluştuk, hem de misafirleri olduk. Ekmeklerini paylaştık. Bizleri kendilerinden görüp, bağırlarına bastılar. Bugün de Kumru’dayız. Burada konaklayıp, akşam misafiriniz olacağız.  Bizim kimseyle işimiz yok. Kavganın içerisinde olmayacağız. Biz icraat yapıyoruz. Yaptığımız hizmetlerle halkımızın huzuruna çıkıyoruz” diye konuştu.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, geceyi Kumru’da geçirip, yarın da ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam edecek.


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,