KÜTAHYA SERAMİK FATSA BAYİİ AÇILDI

06 Temmuz 2012 Cuma , 11:48
0 Yorum


 Fatsa Dumlupınar mahallesi Anadolu Kız Meslek Lisesi karşında faaliyete geçen ve işletmeciliğini  Arif Yıldız, Yılmaz Bektaş ve Mustafa Bektaş’ın yaptığı Yıldız Yapı İnşaat’ın açılışını Kaymakam Bekir Atmaca gerçekleştirdi.

 Kütahya Seramik Ürünleri ve inşaat malzemelerinin bulunduğu iş yerinin açılışına Kaymakam Bekir Atmaca’nın yanı sıra, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Atıf Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili  Atilla Yiğit, Ilıca Belediye Başkanı Ahmet Altuntaş, Aslancami Belediye Başkanı Mustafa Yazıcı, FAGİAD Başkanı Serkan Erdik ve çok sayıda Fatsa halkı katıldı.


 “KALİTELİ BİR İŞ YERİ”
  Kaymakam Bekir Atmaca iş yerinin açılış kurdelesini kesmeden önce yaptığı konuşmada,

“Esnafımızın rızkın 10’da 9’u ticarettir sözünden hareketle güzel bir iş yeri açmış. İşletmeci arkadaşımız daha önceki hizmet ettiği iş yerlerini kapatıp kendine ait bir yerde iş yerini açmış durumda. Burada daha kaliteli bir ortamda hizmet edebilecek konumda. Ben ülkemizin büyüdüğü bir zamanda, gerçekten her gün her şey değişiyor. Artık vatandaşlarımız bir ürünün aynı fiyata daha iyisini daha güzelini güzel bir iş yerinden almak istiyor. Yıldız Yapı İnşaat bu bağlamda Kütahya Seramik ürünleriyle büyük bir hizmet sunacaklar. Ben işletme sahiplerine bu cesareti gösterdiklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

  İşletme sahiplerinden Arif Yıldız ise 1987 yılında Yıldız Elektrik olarak esnaflığa başladığını ifade ederek, “İlk iş yerim Dereüstü caddesindeydi. Oradan sonra Orta Büyük Camiin yanına geçtik. 27.yılımızda burayı açtık. İş yerimizde Kütahya Seramik ana ürün olmak üzere her çeşit inşaat malzemeleri bulunmaktadır


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,