ORDU BELEDİYE MECLİSİ TARİHE GEÇTİ.

11 Mart 2014 Salı , 10:13
0 Yorum


 Ordu Belediye Meclisi son toplantısını yaparak tarihe geçti. Artık bundan sonra Ordu Belediyesi tüzel kişiliğini kaybettiği için Ordu Belediye Neclisi adı altında bir oluşumda olmayacak.

Son Belediye Meclis Toplantısında, Belediye Meclis Üyelerine hitap eden Başkan Seyit Torun, geride kalan süre içerisinde çok başarılı çalışmalara imza attıklarını ve 30 Mart’tan sonrada halkın takdir etmesi halinde tekrar bu hizmetlere devam etmek istediğini belirtti.

                Görüşülen gündem maddelerinin ardından son Meclis toplantısı olması nedeniyle Meclis üyelerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Seyit Torun,  “Geride kalan bu dönemde geleceğe dair çok önemli hizmetler yaptık. Bunun onurunu, bunun gururunu önümüzdeki yıllarda hep beraber yaşayacağız. Birlikte aldığımız kararlarla ve hep birlikte yaptığımız çalışmalarla Ordumuzda yaşanılabilir bir kent ortaya koyduk. Tabi ki eksiklikler olabilir. Tabi ki bazı aksaklıklarda olmuş olabilir. Ama sonuçta şehir yaşayan bir canlı ve yaşamaya da devam edecek. Ben bir 5 yıl boyunca gösterdiğiniz katkıdan dolayı, destekten dolayı ve hizmetten dolayı bütün Ordulu hemşerilerim adına ve şahsım adına hepinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten şunun altını çizmek istiyorum. Bu Meclis çatısı altında zaman zaman tartıştık, zaman zaman güldük, zaman zaman gerildik, zaman zaman itiraz ettik ama ben bütün arkadaşlarımın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Elbette ki tartışacağız ve doğru noktayı bulmaya çalışacağız. Bu dönemde de yapılan hizmetlerin onurunu hep beraber üzerimizde taşıyacağız. Ben verdiğiniz katkılardan dolayı, desteklerden dolayı ve bugüne kadar ortaya koyulmuş çalışmalardan dolayı başta Meclis Üyeleri olmak üzere çalışma arkadaşlarıma ve bu noktada emeği geçen herkese çok çak teşekkür ediyorum. İnşallah her şeyin hayırlısı olur. Tabi ki önümüzdeki dönemde bizde Büyükşehir anlamında göreve talip olduk. Allah talip ederse, kısmet ederse, tekrar vatandaşımızda eğer desteklerse görev yapmaya devam edeceğiz. Ama her zaman biz bir aileyiz. Sonuçta bir dönem görev yaptık ama geçmiş dönemde görev yapmış arkadaşlarımızla hala o sıcaklığı, o yakınlığı devam ettiriyoruz. Sonuçta acıyı, sevinci, neşeyi hep birlikte tatdık. Bundan sonrada her zaman görevde olsak ta olmasak ta birlikte olacağımızdan emin olun. Hepinize tekrar teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

                Başkan Seyit Torun toplantının ardından Belediye Meclis Üyelerine hizmetlerinden dolayı birer plaket takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,