ORDU VALİLİĞİ'NDE İKİ MÜDÜRLÜĞE ATAMA

10 Ağustos 2012 Cuma , 09:25
0 Yorum


Ordu Valiliği’nde iki müdürlüğe atama yapıldı

 

2011 yılında İçişleri Bakanlığı’nda kuruluş ve kadro işlemleri gerçekleştirilen ve halen boş bulunan Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü’ne 1996 yılından beri İl İdare Kurulu Müdürü olarak görev yapan ve bazı aralıklarla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürlüğü’ne de vekalet eden Celal EKER atandı.

 

9 Ağustos 2012 tarihinden itibaren Hukuk İşleri Şube Müdürü olarak görev yapacak olan Celal EKER, başta Valiliğe sorulan hukuki konular ile işlemler hakkında görüş bildirmek, mevzuatın uygulanmasına ilişkin çalışmaları yürütmek olmak üzere yönetmelikte belirlenen diğer iş ve işlemleri yürütecek.

 

Celal EKER’den boşalan İl İdare Kurulu Müdürlüğü’ne ise İl Mahalli İdareler Müdürü Yusuf KARATAŞ atandı. İl İdare Kurulu Müdürlüğü’nü asaleten yürütecek olan Yusuf KARATAŞ, yeni bir atama yapılıncaya kadar İl Mahalli İdareler Müdürlüğü’nü de vekaleten yürütecek.


Kaynak:
Orduhaber, Ordu haber, Ordugazete, Ordu Gazetesi, Ordu, Gazete, Haberler,Ordu flash,Ordu olay, Orduspor, haberordu, sondakika orduhaberleri,Boztepe, ordu vefatları, orduajans, Ordu'dan yerel haberler, Ordu'da bugün,Ordu gazeteleri,haber ordu,