Flaş Nakliyat istanbul evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktadır. istanbul evden eve nakliyat
Bugun...
Reklam
Reklam
GÜNE BİR KAÇ SÖZ


Av.Tevfik KARABULUT
111
 
 

15 Temmuz gecesi ve sonrası yaşadığımız korkunç olaylar üzerine söylenecek bir kaç söz var.söylemezsek olmaz diye düşünüyorum.
SÖZ 1 :Herkes şunu açıkça görsün.Bu açık bir darbe teşebbüsüdür. Silahlı kalkışmadır. Allah'a şükür ki başarılı olamamıştır.
SÖZ 2 .GEÇMİŞTE YAŞADIĞIMIZ TÜM DARBELERDE OLDUĞU GİBİ BU DARBE TEŞEBBÜSÜNÜN DE ARKASINDA HEPİMİZİN BİLDİĞİ DIŞ GÜÇLER VARDIR.İç figüranlar işbirlikçiler failler vardır her zaman olmuştur.Ama arkasında dış destek olmadan bu işlerin olmayacağına inanan saf varsa ona ancak gülerim.
SÖZ 3 :Bu ihtilal teşebbüsünün yalnızca cemaat -iktidar gerilimine bağlanması ve Türkiye'nin son zamanlardaki dış politik açılımları ve özellikle Suriye-Irak eksenli küresel tezgahlardan bağımsız düşünülmesi mümkün değildir.
SÖZ 4 :Açık bir şekilde ortadadır ki Türkiye iç istikrarsızlığa, mümkünse iç savaşa götürülerek sınırının ötesinde dönen dolaplara ses çıkaramaz ve hatta razı olur noktaya getirilmek ve bu arada Suriye ve Irak'ın arkasından Türkiye'nin içinde başlatılması düşünülen bir küresel düzenlemeye itiraz edemez hale getirilmek istenmektedir.
SÖZ 5: İhtilalcilerin TBMM ni bombalayacak kadar vicdansız ve gözlerinin kararmış olması da göstermektedir ki bu ihtilal teşebbüsü İktidarı ile muhalefeti ile bütün ülkeye ve hepimize karşı girişilen bir vahşi teşebbüstür.O halde herkesin hepimizin bu hain tezgahın karşısında olma zorunluluğumuz vardır.
SÖZ 6 :Hiç kimse tamam tüm sıkıntılar bitti rehavetine kapılmasın. Bu küresel tezgahı yapanların Türkiye'ye yönelik hesaplarının yalnızca bir atımlık barut misali olduğunu zannetmek saflık olur.Devir uyanık olma birlik bütünlük içinde olma devridir.
SÖZ 7 :son olaylar bir kez daha göstermiştir ki bizim artık bazı şeyleri sorgulamamız lazımdır. cumhurbaşkanının yaveri Genelkurmay başkanının emir subayı da bu işlere bulaşmış ise bizim devlet olarak şu istihbarat zaaflarımızı iyice sorgulamamamız lazımdır.
SÖZ 8 :Yıllardır ben garip ve benim gibiler yazıp söylüyor.ABD ve müttefikleri Türkiye ve İslam Dünyasında çoğu operasyonlarını Dini Cemaatler ve tarikatlar üzerinden götürüyor. bu ülkeyi yönetenler bu acı gerçeği görmek ve buna karşı uyanık olmak zorundadır. Bunlar namazında insanlar saflığı mümin ferasetine de devlet adamlığına da uygun değil.
SÖZ 9 : ÖNÜMÜZDE PROVOKASYONA ÇOK AÇIK BİR DÖNEM VAR.AMAN DİKKAT
Değerli dostlar sizi fazla sıkmak istemem şimdilik bu kadarı yeter

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Jooble Türkiye
Ordu iş ilanları
İş arama motoru
FOTO GALERİ

Anahtarınızı komşuya,kapıcıya,ustanıza veya başkasına verdiğinizde çoğaltılabileceğini biliyor muydunuz?


GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI