Flaş Nakliyat istanbul evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktadır. istanbul evden eve nakliyat
Bugun...
Reklam
Reklam
BELEDİYE GÜZEL İŞLER DE YAPIYOR


Şinasi KARA
1
 
 

Rıhtımdan şehir merkezine kadar genişletilerek düzenlenen yaya yolu gerçekten güzel olmuş. Her ne kadar deniz doldurulmuş olsa bile, elde edilen şehirleşme estetiği bu mahsuru ortadan kaldırıyor.

Eski Belediye Başkani Seyit Torun''un Belediye Binasına ilişkin projesine, büyük ölçüde müdahale edilmeden inşaatın tamamlandığı görülüyor. Yapılan bazı değişikliklerin, bu esere olumlu katkıda bulunduğu anlaşılıyor. Devlette "devamlilık ilkesinin" parti siyasetinin üzerinde tutulması, AK Partiye puan kazandırıyor.

Civil deresinin denize döküldüğü noktada, iki tarafı birleştiren yaya köprüsü sporculara kolaylık sağlıyor. Yöre estetiğine katkıda bulunuyor.

Köy yolları gerçekten muhteşem oldu. Yolların sosyo-ekonomik yararı var. Köyde arazisi olanlar, doğa ile iç içe yaşamayı tercih ediyor.

Sahildeki Ay Işığı düğün salonu yıkılmış. Umarım bu sahada betonlaşmaya gidilmez ve yapılan olumlu işlere gölge düşürülmez.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Jooble Türkiye
Ordu iş ilanları
İş arama motoru
FOTO GALERİ

Anahtarınızı komşuya,kapıcıya,ustanıza veya başkasına verdiğinizde çoğaltılabileceğini biliyor muydunuz?


GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI