Reklamı Geç
Reklam
Reklam

AK Parti'de Halit Tomakin'in yönetimine kimler girdi

AK Parti'de Halit Tomakin'in yönetimine kimler girdi
17 Şubat 2021 - 16:54
AK Parti Ordu Başkanlığı Kongresi, bugün gerçekleşti. Halit Tomakin’in yeniden başkan seçildiği kongrede 50 kişilik yönetim listesinde büyük değişiklikler olduğu gözlendi.

AK Parti 7. Olağan Kongresi bugün Altınordu Recep Kara Spor Salonu’nda gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile katıldığı kongreye Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’ta katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından seçime gidilen kongrede mevcut başkan Halit Tomakin başkanlığında oluşan tek listeyle seçime gidiliyor. 50 kişilik yönetim listesinde Alahittin Giden ve Talip Şen gibi eski belediye başkanları yer alırken, listenin neredeyse yüzde 90’ı değişmiş vaziyette.

Halit Tomakin Başkanlığındaki AK Parti Ordu İl Yönetimi şu isimlerden oluşuyor.
Abdulkadir Güneş, Adnan Çoban, Alahittin Giden, Ali Uğur Özdemir, Avni Özel, Burcu Turan, Ebru Öztürk, Emre Kılıçkaya, Enver Demiral, Erkan Koç, Esra Küçük Meral, Eyüp Çalış, Fatih Arslan, Fatih Sayın, Fatih Tanrıverdi, Fatma Çalık, Funda Yılmaz, Gözde Yetkin, Hakan Mutlu, Hamdi Şensoy, Hanife Minnet, Hasan Aksu, Hasan Emre Demirkol, Hasan Ergeç, Hilal Zaimoğlu, Hüseyin Özkan, İsmail Kağan Köksal, Kadem Kutlutaş, Kemal Cebeci, Kübra Alparslan Mehmet Can Şeker, Mehmet Ergün, Mehmet Katırcıoğlu, Melahat Erkoç, Nazım Orçun Çuhadar, Nurettin Korkmaz, Ogün Seferoğlu, Özkan Aydın, Özlem Yıldırım Ercan, Seyfettin Erdem, Sibel Çilek Yılmaz, Şeniz İyigün Sun, Şenol Yılmaz, Şule Nur Acar, Talip Şen, Telat Yıldız, Yücel Binicioğlu, Zafer Barbaros Seven Zeki Aydemir

YEDEK LİSTE
Hacı Murat Şahin, Mustafa Kaya, Şahin Özdemir, Tolga Ocak, Ünal Taştemel, Ülkü Akça, Necati Kılıç, İmdat Gülseren, Okan Kaya, Gökhan Evcimen, Zekeriya Güney, Mehmet Aydın, Bülent Biçer, İbrahim Göl, Fatih Köksal, Türk Ayyıldız, Murat Uzun, Kemal Anaç, Yahya Koca, Murat Bilgin, Perihan Özen, Ali Çakmak, Cüneyt Demirel, Vehbi Turnalı, Fatma Coşkun

İL DİSİPLİN KURULU
Uğurtan Kılıç, Halitr Günaydın, Birol Akgün, Özgür Fatih Karağaç, Tayfun Orkun Genç.

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ
Halit Tomakin, Ayşegül Baysal, Yunus Emre Turan, Gülten Terzi, Oğuzhan Cevatemre, Selman Altaş, Aşkın Tören, Kenan Selim Argan, İsa Yüksel, Mehmet Çalış, Aydın Çavuş, Eyüp Karabayrak, Yaşar Yılmaz…

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç