AK Parti Siyaset Akademisi Ordu'da başlıyor

AK Parti Siyaset Akademisi Ordu'da başlıyor
Editör: Ordu Gazete
26 Kasım 2021 - 08:44
AK PARTİ Genel Merkez AR-GE Başkanlığı tarafından 81 ilde başlatılan Teşkilat Akademisi eğitim programı bu hafta sonu Ordu’da başlıyor.Konu ile ilgili bir açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı AR-GE Başkanı Funda Yılmaz; “27-28 Kasım tarihlerinde Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek olan Teşkilat Akademisi Ordu Eğitim Programı kapsamında birbirinden özel konuklar, teşkilatımıza eğitim verecek.” dedi.

İlk programı, Sağlık Eski Bakanımız Dr. Recep Akdağ ile başlayacak

Funda Yılmaz şçyle devam etti; “Program’ın geçmiş dönem Sağlık Bakanımız Sn. Prof. Dr. Recep Akdağ ile başlayacak. AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider Eğitimi konusunda Sn. Bakanımız bilgilendirmede bulunacak. Ardından, Siyaset Bilimci Sn. Dr. Murat Yılmaz, "Eğitim-Sağlık-Sosyal Politikalar Eğitimi" verecek. MKYK Üyemiz ve İstanbul Milletvekilimiz Sn. Mustafa Ataş'ın "Teşkilatın El Kitabı" eğitimi ile devam edecek olan Teşkilat Akademisi, Adana Milletvekilimiz Sn. Ahmet Zenbilci'nin "Reformcu AK Belediyecilik" eğitimi ve TV Programcısı/Şair Sn. Serdar Tuncer'in "Motivasyon" eğitimiyle Cumartesi günü tamamlanacak.

Teşkilat Akademisi pazar günü sona erecek

AR-GE Başkanı Funda Yılmaz, Teşkilat Akademisinin ikinci gününde (Pazar günü) 4 eğitim programı gerçekleştirilecek. Akademisyen/Köşe Yazarı Sn. İdris Kardaş'ın "Siyasal İletişim ve Yeni Medya" eğitim programıyla başlayacak olan Teşkilat Akademisi, İletişim Uzmanı/Yazar Sn. Dr. Şaban Kızıldağ'ın "Etkili İletişim" eğitimi, Araştırmacı Yazar Sn. Selim Cerrah'ın "Savunma Sanayi-Teknoloji-Ulaştırma" eğitimi ve Program Yapımcısı Sn. Hayati İnanç'ın "AK Değerler" eğitimiyle sona erecek.

Katılım Belgesi verilecek

Teşkilat Akademisi'nin 2 günlük Ordu Eğitim Programına eksiksiz olarak katılan katılımcılara, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımızca "Katılım Belgesi" verilecek.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum