Reklamı Geç
Reklam
Reklam

Başkan Güler: Efsane geri dönüyor

Başkan Güler: Efsane geri dönüyor
09 Temmuz 2020 - 17:47
Reklam


Orduspor Başkanı Savaş Şimşek ile görüşen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, “Efsane geri döndü. Orduspor takımının hangi ligde mücadele ettiği önemli değil. Önemli olan takımın küllerinden yeniden doğmasıdır” dedi.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu 1. Amatör Kümede mücadele eden Orduspor 1967 Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek ile bir araya geldi.

Eski Orduspor efsanesini yeniden canlandırmak için Şavaş Şimşek başkanlığında yeni bir oluşum ve yeni bir ekiple süreci yürüten Orduspor 1967 Spor Kulübü’nün bir maziyi yeniden canlandırmak için yola çıktığının altını çizen Başkan Güler, “Efsane geri döndü. Orduspor takımının hangi ligde mücadele ettiği önemli değil. Önemli olan takımın küllerinden yeniden doğmasıdır” dedi.

“ORDUSPOR BİNASI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR”
Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili twitter hesabından bir açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Orduspor kulüp binası tadilatının başlamasının ardından Orduspor Başkanı Savaş Şimşek ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdik. O eski muhteşem günleri, o eski ekip ruhunu, o eski @ordusporkulubu coşkusunu yeniden yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Efsane geri dönüyor” dedi.

EFSANE ORDUSPOR SİZİN SAYENİZDE AYAĞA KALKACAK”
Efsane Orduspor’un tekrar ayağa kalkmasında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in büyük emeği olduğuna vurgu yapan Orduspor 1967 Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, “ Yaşanan süreç Orduspor adına mutluluk vericidir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın D Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde eski kulüp binamız eski günlerine tekrar dönüyor. Ordu halkı artık efsanenin yeniden ayağa kalkacağından emin. Bu süreçte bizlerin yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki kısa sürede Orduspor 1967 Spor Kulübümüz hak ettiği yere gelecektir ”şeklinde konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç