Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Tandoğan"Sorumluluğumuzun bilincindeyiz"

 Başkan Tandoğan"Sorumluluğumuzun bilincindeyiz"
07 Temmuz 2020 - 09:53
Reklam
Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, “Sorumluluğumuzun bilincinde verdiğimiz sözlerin her zaman arkasındayız” dedi.

Önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Tandoğan, bazı hizmetlerin yapılabilmesi için zamana ihtiyaç olduğunu ve bu konuda Perşembelilerden sabır beklediklerini söyledi.

Başkan Tandoğan çalışmalarla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu;
Göreve başladığımız 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren meclis üyelerimiz, personellerimiz, arkadaşlarımız, kanaat önderlerimiz, muhtarlarımız, oda başkanlarım ve yönetim kurulları, siz kıymetli hemşerilerimiz ile istişare ederek  Perşembemiz için gece gündüz demeden kısa zamanda Perşembemize ne kadar çok hizmet yapabiliriz düsturuyla çalışıyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde verdiğimiz sözlerin her zaman arkasındayız. 
Bugünü yarından daha çok, yarını bir sonraki günden daha da çok önemsiyoruz. Sevdamızın tek adı ve ortak kaygımız Perşembe.
Çalışmalarımızı 54 mahalleyi kapsayan bir bütünlük halinde hizmet ederek  markaşehir bölgesinde ve Türkiye’mizde adından her zaman söz edilecek, her zaman güzel yönleriyle konuşulacak bir yer haline getiriyoruz.
Kıymetli Hemşerilerim, gönlüm ister ki söz verdiğimiz hizmetlerin tamamını geceyi aydınlığa kavuşturan süre içinde uyandığınızda her şeyin yapılmış ve olmuş olabilmesidir, fakat bunun mümkün olamayacağını sizler de biliyor, bizde biliyoruz. Verdiğimiz sözlerin tamamı 5 yıllık planlama içerisinde yapılacak sözlerdir.
Bir mahallemize çalışma yaparken diğer bir mahallemiz sanki ona hiç çalışma yapılamayacakmış endişesi içerisinde bulunması ve söylemlerle yönlendirmelerle etkileyici ve etkileyebileceğini düşünmesi ve düşünüyor olması çok yanlıştır.
54 mahallenin içerisinde yaşayan hemşerilerimden gelen talepler benim için ve arkadaşlarımız için çok önemli çok ehemmiyetlidir. Bizlere talepleri hiç ulaşmadan bizlerin yanına hiçbir zaman gelmeden, sosyal medya yoluyla yazarak paylaşarak bir sonuca varılabileceğini düşünüyor olmanız çok incitici, çok kırıcıdır.
1 Nisan 2019 tarihinden itibaren benim ve benim olmadığım süre içerisinde Başkan Vekilliğini bıraktığım süre içinde Perşembe belediye Başkanlığı makamı kapısı her zaman açık her zaman sizleri misafir etmeye hazırdır.
Yıllardır geçmiş dönem Belediye Başkanı arkadaşlarımın yapabildikleri başarabildikleri hizmetler dışında kalan hizmetleri bir anda bir günde çözüme kavuşturmamız tabi ki mümkün değildir.
Ben siyaset yaptığım süre içerisinde (3 dönem Medreseönü Belediye Başkanlığı, 1 dönem Büyükşehir Beldiye Meclis üyeliği) yapılabilir olan ve sözünü verdiğim tüm projeler , hizmetlerin tamamını yerine getirmiş bir biriyim.
Kıymetli hemşerilerim hiçbir zaman endişe ve tereddüt içerisinde olmanızı istemem ,bizler Büyükşehir Belediye Başkanımız  Mehmet Hilmi Güler
abiliğinde Genel Başkan Vekilimiz, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, ilçe Başkanımız ve siz kıymetli hemşerilerimizi kardeşliğinde Perşembemizi daha güzel günlerle kucaklaştıracağız.
Sizlerden istirhamımız sadece ve sadece birazcık sabır.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç