Reklamı Geç
Reklam
Reklam

Başkan Tepe; Doğalgazı ilçemize getirmek için çalışıyoruz

Başkan Tepe; Doğalgazı ilçemize getirmek için çalışıyoruz
21 Mayıs 2020 - 16:04
ReklamGülyalı  Belediye Başkanı Ulaş Tepe’nin Gülyalı Belediyesi adına doğalgazın ilçe merkezine getirilmesiyle ilgili yaptığı ilk resmi müracaatın ardından bir müjde de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den gelmişti. Güler, Gülyalı’ya doğalgazın konforunu yaşatacaklarını dile getirmişti.
Başkan Tepe, ulaşım altyapısıyla ilgili çalışmaların hızlandığı bugünlerde doğalgaz için de çalışmaların başlamasını beklediklerini ifade etti. 

DOĞALGAZ KONFORUNU VATANDAŞLARIMIZA YAŞATALIM 

Havaların ısınmasıyla birlikte gerek Büyükşehir Belediyesi’nin gerekse de Gülyalı Belediyesi’nin birçok noktada altyapı çalışmalarına hız kazandırdığını ifade eden Başkan Tepe, “Özellikle Turnasuyu Mahallemizde yoğun bir yol açma çalışması yürütülüyor. ‘Doğalgazın önünü açıyoruz’ diyerek Büyükşehir Belediyemiz sorumluluğunda bulunan başlangıcını belediyemizin yaptığı devamını Büyükşehir Belediyemizin yürüttüğü Ziya Gökalp Caddesi üzerindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından bu hatta doğalgaz getirilecek. Bu sayede Turnasuyu Mahallemizin karayolunun alt kısmında bulunan bölgesi tamamen doğalgaza kavuşmuş olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’i bakanlık deneyiminden dolayı doğalgaz için büyük bir fırsat olarak görüyoruz. Doğalgazı ilçemizin tamamına taşımak için birlikte çalışıyoruz” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç