Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Tepe: Vatandaşımızın bize olan güvenini boşa çıkartmadık

Başkan Tepe: Vatandaşımızın bize olan güvenini boşa çıkartmadık
04 Mayıs 2021 - 18:47
Reklam
Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, iki yıllık kendi dönemleriyle ilgili memnunluk anketi sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı. Başkan Tepe, “ Geride kalan 2 yıllık süreci değerlendirmek üzere gerçekleştirdiğimiz Memnuniyet Anketi sonuçlarına göre;%74,3’lük rekor bir seviyeyle vatandaşlarımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmamış olmanın sevincini yaşıyoruz” dedi.
Anket sonuçlarını rekor olarak değerlendiren Başkan Tepe,”
Göreve geldiğimiz günden bu yana halkçı, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla; kadına değer veren ve üretime katılımını teşvik eden, çocukların gelişimini önemseyen, engelli bireyleri ve aileleri ön plana alan, zorlu süreçlerde toplumda dayanışma ve birlikteliği geliştirici uygulamalarla her kesime hitap eden, belediye hizmetlerini çağın gereklerine uygun olarak dönüştüren, vatandaşıyla her an iletişimde olan yeni nesil belediyeciliği uygulamaya gayret gösteriyoruz.
“Yüz Güldüren Belediye” sloganıyla %100 memnuniyet hedefiyle, ilk günkü heyecanımızdan bir şey kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz. Teşekkürler Gülyalı “ifadelerini kullandı.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç