Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Tören'le makamında kahvaltı yaptılar

Başkan Tören'le makamında kahvaltı yaptılar
29 Temmuz 2020 - 18:22

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, bir grup temizlik işleri  personeliyle makamında kahvaltıda bir araya geldi.
Cumartesi günleri Yeni Mahallede Altınordu Belediyesi hizmet binası yanında kurulan ve üreticilerin doğal ürünleri sattıkları Geleneksel Doğal Köy Pazarı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’in talimatları ile geçtiğimiz aylarda yapılan çalışma sonunda modern bir görünüme kavuşmuştu. Başkan TÖREN’in üreticilerimizin ‘Eli öpülesi bilhassa annelerimizin kara taşın üstünde, yağmurun altında satış yapmasına gönlüm elvermez sözü’ üzerine hızla yeni bir kimlik kazanan pazar, yenilenen haliyle hem üreticinin hem de vatandaşların beğenisini toplamış sökülüp yeniden kurulabilen modern tezgâhlara kavuşmuştu.
Aylardır üreticilerin el emeği göz nuru ürünlerini daha rahat ve konforlu ve hijyenik şartlarda tüketiciye satabilecekleri pazar için modern pazar tezgâhları dayanıklı tenteleriyle birlikte her Cumartesi sabahın ilk ışıklarıyla büyük bir emek harcayarak kuran ve pazar bittiğinde aynı özveri ve emekle toplayıp kaldıran Temizlik personelleri sabah kahvaltısında Başkan TÖREN’in onur konuğu oldular.
Geçtiğimiz günlerde pazar kurulumu sırasında karşılaşan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, özveri ile çalışan personele kahvaltı davetinde bulundu. Yapılan davet Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’in makamında gerçekleşti. Başkan TÖREN’in makamında düzenlenen kahvaltıda personel ile bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, “Birlikte şehrimiz ve hemşehrilerimiz için alın teri döken akıl teri akıtan her bir çalışma arkadaşımız bizim için çok saygıdeğerdir. Bu şehri geleceğe hep birlikte taşıyacağız” dedi.
Başkan TÖREN, kahvaltıda yaptığı açıklamada, “Bugün şehrimizin Temiz Şehir olmasında büyük fedakârlıkları olan ve aynı zamanda yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde gayretleri ve özverili çalışmalarıyla kahramanlaşan mesai ve çalışma arkadaşlarımı onur konuğu olarak ağırlamaktan onlarla aynı sofrayı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tüm Belediye çalışanlarımıza gösterdikleri insan odaklı hizmet anlayışı için teşekkür ediyorum. Yeni nesil Belediyecilikte hem bölgemizin hem de Türkiye’nin gelecekte model alacağı yeni bir kurumsal yapıyı hep birlikte inşaa ediyoruz. Bu vesileyle bugüne kadar Belediyemize ve hemşehrilerimize emeği ile geçmişte hizmet etmiş ve şu an birlikte mesai harcadığımız tüm çalışanlarımıza ve değerli ailelerine teşekkür ediyorum. Yaklaşan Kurban bayramlarını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve esenlikler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
 
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum