Reklamı Geç
Reklam

Baysal: Hiçbir başarı tesadüfi değildir

Baysal: Hiçbir başarı tesadüfi değildir
05 Mayıs 2021 - 19:24
AK Parti Kadın Kolları Ordu İl Başkanı Ayşegül Baysal, bir önceki ayda birinci olduklarını belirttiği AK Kadın Ordu Teşkilatı olarak Nisan Ayı teşkilat performans sisteminde 60,13’ 81 il içerisinde ikinci, olduklarını söyledi.

 Emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür eden Baysal, “Hiçbir başarı tesadüfi değildir. Her birimiz, üzerimize düşeni yapacağız. Nöbet tuttuğumuz yerde asla zafiyete göz yummayacağız. 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız, Baş Komutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek için, “Bir çivi bir nalı, nal bir atı, at bir komutanı, komutan bir orduyu, ordu koca bir ülkeyi kurtarır.” Sözünü kendimize şiar edineceğiz. Çalışmalarımızla biz Ordu’da kalemizi sağlam koruyacağız. Mahalle başkanlarından, sandık kuruluna kadar her çalışmamızı 100 tamamladık biz seçimlere hazırız.” dedi.

 Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, “Sadece Türkiye’nin değil ümmetin, dünya mazlumlarının da umudunu yeşerten, dünya 5’ten büyüktür diye BM kürsüsünden zalimlere, zorbalara meydan okuyan, Dünya Lideri, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımızın elini Ordu’da nasıl güçlendirelim biz bu sevdanın derdine düştük. Öncelikli hedefimiz, Ordu ilinde bulunan 381.369 kadınımıza dokunmak, hal hatırını sormak, gönüllerini almak için durmadan yorulmadan dev eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışacağız. Hükümetimizin yaptığı devrim niteliğindeki eserleri ve hizmetleri dağ, taş demeden, uzak yakın demeden anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç