Reklam
Reklam
Reklam

Can dostlarımız Altınordu Belediyesi'ne emanet

Can dostlarımız Altınordu Belediyesi'ne emanet
21 Kasım 2020 - 16:34
ReklamBaşkan Aşkın Törenp'in "Her Can Bize Emanet" anlayışı ile verdiği talimat üzerine Altınordu Belediyesi ekipleri sokak hayvanlarını  yalnız bırakmıyor. 
Altınordu Belediyesi ekipleri hayatlarımıza sevgi merhamet ve neşe katan can dostlarımızı, minik patileri her gün düzenli olarak besleme çalışması yürütüyor. 

Öteden beri "Her Can Bize Emanet" anlayışı ile sokak hayvanlarına sahip çıkan Altınordu Belediyesi, kendini iyice hissettirmeye başlayan kış mevsimi ile birlikte sokak hayvanları ile ilgili tedbirlerini arttırıp bu konudaki  hazırlıklarını tamamladı. 
Pandemi koşullarıyla birleşen kış mevsiminde sokak hayvanlarının yiyecek bulmasının daha da güçleşeceğini dikkate alan Belediye, sokak hayvanlarını kış şartlarında da yalnız ve  sahipsiz bırakmayacak tedbirler aldı. 
 
Her gün düzenli olarak şehrin çeşitli noktalarında oluşturduğu besleme noktalarına yem ve mama takviyesi yapan Altınordu Belediyesi ekipleri yine sokak hayvanlarının yoğunlukla bulunduğu noktalarda da besleme çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. 

Göreve geldiği günden bu yana "sevgi ve merhamet şehri Altınordu" diyen Başkan Aşkın Tören'in liderliğinde yine ilk defa muhtelif mahallelerde "Kedi Evleri" kuran Altınordu Belediyesi, şehri birlikte paylaştığı tüm  canlılara sahip çıkmaya devam ediyor.

Sokak hayvanlarını besleme çalışmalarında hayvanseverler grupların desteğini de alan  Altınordu Belediyesi'nin bu çalışması sokak hayvanlarının yaşamlarını kolaylaştırıyor. 
Altınordu Belediyesi sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları kış mevsiminde de artarak devam edecek.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum