Reklam
Reklam

Dereceye giren öğretmenler ödüllendirildi

Dereceye giren öğretmenler ödüllendirildi
20 Ocak 2021 - 09:22 - Güncelleme: 20 Ocak 2021 - 09:25
Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenler arası düzenlenen “Evde kal! Kalbine dön” konulu hikaye yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Yarışmada “ Okyanusta bir inci tanesi” eseriyle Özlem Topal( Zuver Kaya MTAL) birinci oldu.  “Kilidim olma ilkbahar” eseriyle Hatice Erciyas(Altınordu Mesleki Eğitim Merkezi) ikinci ve “ Kalbine dön” eseriyle Nurşen Çilci (Atatürk Ortaokulu) üçüncü oldu.
Dereceye giren öğretmenlere ödüllerini Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek tarafından takdim edildi.

 Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek: "Tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgın döneminde ülke olarak da çok zor günler geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Biz öğretmenler, bu zorlu süreçte bir yandan eğitimcilik görevimizi yerine getirmeye çalışırken bir yandan da kendi özel hayatımızı idame ettirmeye çalıştık. Bu zor şartlar altında yaşadığımız, hayatımızda iz bırakacak olan anılarımızı gelecek kuşaklara aktarmak, bizden sonraki bireylerin de deneyimlerimizden yararlanmasını sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğumuz yarışmaya öğretmenlerimizden yoğun bir teveccüh ve katılım gerçekleşti. Bu vesile ile katılımlarından ötürü tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Yarışma sonucunda ilk üçe giren arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum