Deva Partisi Ordu İl Başkanı Türkmen: Bıçak kemiğe dayandı

Deva Partisi Ordu İl Başkanı Türkmen: Bıçak kemiğe dayandı
Editör: Ordu Gazete
20 Haziran 2022 - 20:43
Deva Partisi Ordu İl Başkanlığına atanan Erkan Türkmen, bayrağı daha ileri taşımak için bu görevi devraldığını söyledi.
Türkmen parti binasında açıklamalarda bulundu. Türkmen şöyle konuştu;
Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Genel Merkez yöneticilerinin teklifleriyle Ordu İl Başkanı olarak görevlendirildim. Bugünden itibaren Deva Partisi’nin Türkiye’deki gördüğü ilgiye paralel olarak Ordu’da gerekli çalışmaları yapıp bayrağı daha ileriye taşıyacağıma inanarak bu görevi devir aldım. Şuan ülkemiz ekonomik, hukuki, özgürlük ve demokrasi alanında geri gitmektedir.

 Artık bıçak kemiğe dayanmıştır, taşın altına herkes elini koymalıdır. Hepimiz özgür demokratik ve laik ,ekonomisi düzgün ,dürüst insanlar tarafından yönetilen bir Türkiye istiyoruz. Bugün oluşturulan 6’lı masanın amacı tam da budur.

Bizim ilk hedefimiz önce il yönetimini oluşturarak yönetici arkadaşlarımızla birlikte Ordu’da teşkilatımız olmadığı ilçelerimizde teşkilatlarımızı kurarak tüm Ordu ilinde de üye sayımızı bir an önce artırmak olacaktır.


Bugün burada göreve başlama ve tanışma amacıyla bu toplantıyı düzenledik. Bundan sonra tekrar ülke gündemi önümüzdeki seçimler ve ülkemizdeki sorunlarla ilgili konularda tekrardan bir araya inşallah geleceğiz. Son olarak partinin kuruluşunda emeği geçen kurucu başkan ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum