DP Ordu İl Başkanlığına Selçuk Yücesan seçildi

DP Ordu İl Başkanlığına Selçuk Yücesan seçildi
Editör: Ordu Gazete
16 Kasım 2021 - 22:45
Kongrede konuşan Genel Başkan Gültekin Uysal, “Bütün arkadaşlarımızla, geçmişten aldığımız kuvvetle ve değişen dünyanın, değişen Türkiye'nin gerçekleriyle beraber bu büyük ülkeyi feraha, refaha eriştirebileceğimize inanıyoruz. Kısıtlı imkanlarla bu ülkenin üretici altyapısını, sanayisini, barajlarını, otoyollarını ve üniversitesini kurmuş bir hareket olarak, bugün sahip olduğumuz imkanlarla daha fazlasını yapabileceğimize inancımız tam”dedi.
 MİLLET İTTİFAKI DA KATILDI
Kongreye ayrıca Millet İttifakı ortaklarından CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, Gelecek Partisi İl Başkanı Ali Safa Aydın, İyi Parti, Saadet Partisi, Deva Partisi İl, İlçe ve Kadın Kolları Başkan ve Yöneticileriyle Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’de katıldı.

Kongrede yapılan konuşmaların ardından tek aday olan mevcut başkan Dr. Selçuk Yücesan başkanlığında oluşan yönetim yedinden seçildi.
Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor;
Selçuk Yücesan,İbrahim Eyigün, Kani Özen, Serhat Çelebioğlu, Yüksel Koçak, Atacan Köksal, Yasemin Şahin, Köksal Şenyurt, Yüksel Gümüş, Bülent Yılmaz, Sedat Cengiz, Duran Yazıcıoğlu, İsmail Kalyoncu, Türkan Kurucu, Osman Köksal.

Büyük Kongre Delegeleri;
Selçuk Yücesan, Ertuğrul Koç, Mustafa Varilci, Sebahhattin Eyigün, Murat Güler, Turan Bayrak, İbrahim Eyigün, Ali Şenyurt, Serdar Şahin, Selçuk Vayni, Beytullah Altun, Kani Özen, Serhat Çelebioğlu, Yaemin Şahin, Atacan Köse,İsamil Kalyoncu, Alptürk Enginyurt.
İl Disiplin Kurulu
Serdar Şahin, Tuncay Yılmaz, Fatih Çelebi, Orhan Şanlı, Semih Seymen, Deniz Albayrak, Benhur Kul.

YORUMLAR

  • 0 Yorum