Reklamı Geç
Reklam

Ertuğrul Koç'un Yönetimi belli oldu

Ertuğrul Koç'un Yönetimi belli oldu
31 Mart 2021 - 20:54
Reklam
Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın katılımıyla, Demokrat Parti 1. Olağan Altınordu İlçe Kongresi, Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Demokrat Parti 1. 
Olağan Altınordu İlçe kongresine tek liste ile gidildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut Başkan Ertuğrul Koç yeniden Başkan seçildi. 

Demokrat Parti Altınordu İlçe Teşkilatı; 
Demokrat Parti Altınordu İlçe Başkanı Ertuğrul Koç, İlçe Başkan Yardımcısı Beytullah Altun, Teşkilat Başkanı Mevlüt Kuvan, İlçe Sekreteri Orhan Yılmaz, Muasip Kerim Güler, Basın ve Propaganda Başkanı Özcan Portlak, Çevre ve Sağlık İşleri Başkanı Ahmet Semih Demir, Kadın Kolları Başkanı Selma Şahin, Gençlik Kolları Başkanı Alptürk Enginyurt, Siyasi Partiler İlişkiler Başkanı Hasan Şenyurt, Yerel Yönetimler Başkanı Çetin Aksu, STK’larla İlişkiler Başkanı Kutlu Köksal, Kamu Kurum ve Kuruluşlar Başkanı Ömer Kılıç, Eğitim ve Sosyal İşler Başkanı Doğan Poyraz, Sosyal Medya İletişim Başkanı Cemal Atasever.
Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor; Sezgin Ünal, Mehmetcan Uygun, Oğulcan Baysal, Abdullah Şenyurt, Gürcan Yiğit, Şenol Öztürk ve Erhan Sevencan.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç