Reklam
Reklam
Reklam

Gündoğdu; Üreticimizden teşekkür telefonları geliyor

Gündoğdu; Üreticimizden teşekkür telefonları geliyor
28 Temmuz 2020 - 08:26 - Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 09:15

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan fındık alım fiyatı sonrası üreticiden teşekkür mesajları aldıklarını söyledi.
Açıklanan fiyatın üreticiyi memnun ettiğini ifade eden Milletvekili Gündoğdu,” AK Parti Hükümeti fındık üreticisini hiçbir zaman mağdur etmemiş ve yanında olduğunu bugün de göstermiştir. Açıklanan fiyat sonrası bölgeden teşekkür telefonları geliyor.
Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Maliye Bakanımız Berat Albayrak, Tarım ve Oman Bakanımız Bekir Pakdemirli ile süreci takip eden Bölge Milletvekillerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Her Zaman Fındık Üreticisinin Yanında

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da fındık fiyatı çiftçilerimiz bahçeye girmeden Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklandı. Hem açıklanan rakam hem de açıklamanın tarihi Cumhurbaşkanımızın, fındık üreticisinin emeğinin takipçisi ve teminatı olduğunu bir kez daha göstermiştir. Devletimiz hasat öncesinde alan bazlı gelir desteği, mazot/gübre ödemeleri, ve hasat sonrasında ise TMO’nun alımları ile daima milletimizin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Tüm Ordulu hemşehrilerimize ve bölgemize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum