Başkan Güler ilçe ilçe gezdi


Başkan Güler ilçe ilçe gezdi

 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, bayramın 3. gününde, Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve Kumru ilçelerini ziyaret etti. Vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Güler, Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin yatırımlarını da yerinde gördü.
 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her fırsatta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın 3. gününü de vatandaşlara ayıran Başkan Güler, bir günde dört ilçeyi ziyaret etti.
 
ÜNYE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
 
İlk olarak Ünye ilçesine giden Başkan Güler, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Daha sonra cadde ve sokaklarda vatandaşlarla buluşan Başkan Güler, hemşehrilerinin bayramını kutladı. Başkan Güler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise “Caddede, sokakta, sahilde Ünye'mizin dört bir yanında hemşehrilerimizle bir aradaydık. Bizim moral kaynağımız olan, enerjimizi artıran değerli vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgi dolayısıyla teşekkür ediyorum. Sizlerle geçen sevgi dolu dakikalar asla paha biçilemez. İyi ki varsınız” ifadelerine yer verdi.
 
ÇAYBAŞI İLÇESİNDE YATIRIMLARI İNCELEDİ
 
Ünye ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Çaybaşı ilçesinde incelemelerde bulunan Başkan Güler, buradan Akkuş ilçesine geçti. İlçe Belediye Başkanı İsa Demirci’yi ziyaret eden Başkan Güler, ardından Akkuş’taki enerji santrallerinde incelemelerde bulundu.
 
AKKUŞ’UN ENERJİ SANTRALLERİNİ YERİNDE GÖRDÜ
 
Burada bir açıklama yapan Başkan Güler, “Kendi kendine yeten bir şehir için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Yenilenebilir enerjiden yararlanmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız çalışmalarımızla kendi elektriğimizi kendimiz üretiyoruz. Bu kapsamda Akkuş Belediyemiz tarafından kurulan Güneş Enerji Santrali'nde ve yine ilçemize inşa edilen Rüzgar Enerji Santrali'nde incelemelerde bulunduk” dedi.
 
GÜNÜN SON ZİYARETİ KUMRU’YA
 
Başkan Güler’in Akkuş ziyaretinin ardından son durağı ise Kumru ilçesi oldu. Beraberindekilerle birlikte Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva’yı ziyaret etti.