Aktuğ Otel Ordu


Aktuğ Otel Ordu

Ordu'nun gözbebeği plaj mevkisinde kurulu Aktuğ Otel, 2010 yılında 2 süit, 2 deluxe ve 20 standart oda ile toplam 24 oda olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Otelimiz tamamen yenilenmiş olup, tüm odaları yeniden dekore edilmiş ve 2 süit, 6 deluxe ve 30 standart oda ile toplam 38 oda olarak 01.08.2016'da yeniden hizmete açılmıştır. Otelimiz halk plajına sadece 15 metredir. Ordu-Giresun Havaalanı'na ise 16 km yakınlıktadır. Şehir merkezine araç ile 3-4 dakika olup yürüyüş için en ideal konumdadır. Otelimizin tüm odaları deniz, doğa manzaralıdır. Restaurantımız zengin ala-carte menüsü size unutamayacağınız lezzetler sunacaktır.

Her türlü düğün, kır düğünü, nişan, sünnet, toplantı, seminer, kongre gibi organizasyonlara 60-120 ve 500 kişilik salonlarımızda ev sahipliği yapan otelimiz eğitimli personel ve ileri teknolojik ekipmana sahiptir.

Tüm personellerimiz güler yüzlü ve yardımsever olup size en iyi hizmet vermek için işlerini severek yapmaktadırlar. İngilizce, Japonca, almanca iyi derecede konuşabilen personellerimiz mutlaka tekrar bizi tercih ve tavsiye etmeniz için sizde iz bırakacaktır.

Otelimiz şehrin ve trafik gürültüsünden uzak yeşilin içinde ve denize sıfır çok sakin, sessiz bir konumdadır. Kapalı olimpik yüzme havuzu 50m, Ordu spor futbol tesisleri 70m, Kapalı spor salonu 60m, ordu adliyesine, sgk, tapu, turizm, çevre il müdürlüğüne, oski, KOSGEB, kültür sanat merkezine 2 km'dir. Şehir merkezine ve teleferik istasyonuna araç ile 3-4 dk mesafede olup sahil boyunca yürüyerek de gidebilirsiniz.

Otelimiz tam bir aile oteli diyebiliriz. Ailelerin rahatlığı için düşünülmüş büyük ve konforlu odalarımız, çocukların; güvenli, yeşilin ve çam ağaçlarının gölgesinde oyun oynayabileceği çocuk oyun parkımız mevcuttur. İsterlerse birlikte denizin tadını çıkarabilir, sahil boyunca yürüyebilir, geniş bahçemizde birlikte oyun oynayabilirler.
Otelimiz Ordu-Giresun Hava alanına 15 km’dir.