Argan: Adalet yerini bulacaktır


Argan: Adalet yerini bulacaktır

alpmedyaajans.com
Ünye’de akşam saatlerinde cami tartışması yüzünden meydana gelen olayın tarafları sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla olayı kendi taraflarınca açıkladılar.

Foto Adem olarak bilinen Adem Palabıyık, daha önceden husumetli olduğu Adem Argan’ın kendisine saldırdığını iddia ederek sosyal medyadan fotoğraflar paylaşmıştı.
Bunun üzerine olayın diğer tarafı olan Adem Argan da bir paylaşım yaparak, “Adalet Yerini Bulacaktır” ifadelerini kullandı.

Adem Argan, iletisinde şu detaylara yer verdi:

“Sevgili dostlarım, arkadaşlarım bugün orta camii’nin oradaki yoldan işe giderken foto Adem Palabıyık bana laf attı ve beni cami avlusuna çağırdı.Orda bana ağza alınmayacak kelimeler sarf etti.Aramızda arbede yaşandı sanki önceden planlanmış gibi elemanları ile toplu olarak bana saldırdılar. Olay kesinlikle ve kesinlikle bundan ibarettir.
Lakin Foto Adem yaşanan bu olayı her zaman sosyal medyada yaptığı gibi başka taraflara saptırdı.
Kendisini kesinlikle hiç tehdit etmedim etmem de.
Hatta ve hatta
Foto Adem bir yıldır sürekli kendisinin de söylediği gibi büyüklerinin yol göstermesi ile ailemize sosyal medya üzerinden her türlü iftiralar, yalanlar ve hakaretlerde bulunmuştur ve hala devam etmektedir.
Sevgili dostlarım, arkadaşlarım dile kolay tam Bir yıldır her türlü hakareti yapmasına rağmen hiçbir şekilde sessizliğimi bozmadım, yakın çevresine defalarca söyledim ama sosyal medyada yazdıklarının 10 katını yüzüme söyleyerek yakamı tutması sonucu olay bu şekilde yaşanmıştır. Bu olay tamamen kişiseldir. Olayı farklı mecralara çekmek taşımak apaçık kötü niyetli olduğunun ispatıdır.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur. “