Çarpıcı bakışlar için maskara sürme sanatı


Çarpıcı bakışlar için maskara sürme sanatı

Herkes daha çarpıcı bakışlara sahip olmak için maskaraların gücünden yararlanır. Bakışlarınıza derinlik ve doygunluk katan maskaralar farklı fırça yapısı ve içerik özelliği ile karşınıza çıkar. Her ne kadar maskara uygulamasında fırça yapısı önemli olsa da sürme teknikleri de oldukça önemlidir. Özellikle maskarayı sürmeden önce atacağınız adımlar ve uygulama esnasındaki işlemler sonucu doğrudan etkileyecektir.
Çarpıcı bakışlar için maskara sürme ile ilgili detayları sizler için derledik.
Maskaradan Önce Kirpikleri Kıvırın
Maskara uygulamalarında kirpikleri kıvırmak çoğu zaman atlanan ya da tercih edilmeyen bir adım. Uygulamadan önce kirpiklerinizi kıvırarak çok daha etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Bunun için kirpiklerinizi 10 saniye kıvırıcıya tutturmanız yeterlidir.
Hacim Katmak İçin Pudra Kullanın
Kirpikleriniz cansız ya da düz olduğu için beklediğiniz etkiye ulaşamıyor olabilirsiniz. Bunun için bebek pudrasından yardım alarak kirpiklerinizi daha dolgun göstermeniz mümkün. Bir kat maskara uyguladıktan sonra bir far fırçası ile kirpiklerinize pudra sürebilirsiniz. Daha sonra bir kat daha maskara uygulayarak dolgun kirpiklere erişebilirsiniz.
Maskaranızın Kuru Olmamasına Dikkat Edin
Genelde maskaraları sonuna kadar kullanmak isteyen pek çok kullanıcı vardır. Ancak bitmeye yaklaşan maskaranız kolay bir şekilde kuruyabilir. Bu nedenle biten maskaralarla uygulama yapmaktan kaçınmanızda fayda var.
Kirpiklerinize Uygun Bir Fırça Tercih Edin
Maskara uygulamalarında önem arz eden detaylardan biri fırça yapısıdır. Genelde kadınlar en iyi maskarayı kullanmalarına rağmen beklediği etkiyi görememekten şikayet eder. Burada kirpiklerinizi tanımadığınız sürece en iyi maskaralarla beklediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. Kirpik yapınızı bilerek uygun fırça yapılarını tercih etmeniz son derece önemlidir.
IMPALA Maskara - SPIDER Mascara 15 ml
IMPALA Maskara - SPIDER Mascara 15 ml ile hayal ettiğiniz kirpiklere kolayca ulaşmanız mümkün. Mükemmel yapısı ile sizi karşılayan IMPALA Maskara - SPIDER Mascara 15 ml daha hacimli kirpiklere ulaşmanız için gereken her şeyi bir arada sunar. Daha uzun ve daha hacimli kirpikler için IMPALA Maskara - SPIDER Mascara 15 ml seçeneğini deneyebilirsiniz. Kirpiklerinizi birbirinden mükemmel bir şekilde ayıran fırça kılları sayesinde maskara uygulamalarını farklı bir boyuta taşır.
İMPALA Kozmetik yüksek kalite makyaj malzemelerini müşterilerinin beğenisine sunar. Göz makyajı malzemeleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için https://www.impalaturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.