Sefo konseri Ordu'da ücretsiz


Sefo konseri Ordu'da ücretsiz

Altınordu Belediyesi, Başkan Aşkın Tören’in “Kültür ve Sanat Şehri Altınordu” mottosu doğrultusunda Altınordulu’ları kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Muhteşem bir konser ile yaza merhaba diyen Altınordu Belediyesi, geçmişten bugüne kültürel ve sanatsal faaliyetlerin önemli bir yer tuttuğu şehirde vatandaşları aynı duygu ve heyecanla bir araya getiren etkinliklerini sürdürüyor.

 

ÇEVRE İL VE İLÇELERDEN DE YOĞUN KATILIM BEKLENEN SEFO KONSERİ 9 HAZİRANDA

 

Bugüne kadar gerçekleştirdiği birçok başarılı etkinlik ile vatandaşların beğenisini kazanan Altınordu Belediyesi bu defa 9 Haziran akşamı gerçekleşecek ücretsiz SEFO konseri ile on binleri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Özellikle gençler arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olan sanatçının konseri şimdiden heyecan yarattı. Çevre il ve ilçelerden de yoğun katılımın beklendiği Sefo konseri 9 Haziran Perşembe akşamı Altınordu şehir merkezinde bulunan 19 Eylül stadyumunda saat. 19’da başlayacak.

Bilmem Mi", "Affettim", "Tutsak" gibi şarkılarla adından söz ettiren ünlü rapçi Sefo, konserde sevilen eserleri ile Altınordulu’lara unutamayacakları bir yaz akşamı yaşatacak.

 

BAŞKAN TÖREN “9 HAZİRANDA 19 EYLÜL STADYUMUNDA BULUŞALIM”

 

Altınordu'nun bir kültür ve sanat şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda bir gençlik şehri de olduğunu dile getiren Başkan Aşkın Tören, “Tüm Ordulu gençlerimizi, şehrimizde misafir olan üniversite gençliğimizi ve çevre illerimizdeki genç kardeşlerimizi bu güzel etkinlikte bir ve beraber olmaya, muhteşem bir coşkuyu hep birlikte yaşamaya davet ediyorum. 7’den 70'e, tüm halkımızı 9 Haziran Perşembe akşamı şehrimizin ortak coşkularının ve heyecanlarının mekânı 19 Eylül Stadyumuna bekliyoruz.” sözleriyle vatandaşları konserde buluşmaya davet etti.