İncehesap.com'un ilgi çeken Cuma kampanyası başladı

İncehesap.com'un ilgi çeken Cuma kampanyası başladı
23 Kasım 2021 - 12:23
Elektronik ürünlerini uygun fiyat, kaliteli hizmet ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla kullanıcılarına ulaştırmak üzere hizmet veren incehesap.com, İnce Cuma Kampanyası ile teknolojiseverlere özel birbirinden avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor.

Gaming hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar çok geniş bir yelpazede binlerce teknoloji ürünü sunan e-ticaret platformu incehesap.com, kullanıcılarına özel yepyeni bir kampanya başlattı. En uygun fiyat, kaliteli ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla hizmet veren incehesap.com, düzenlediği kampanya kapsamında tüm ürün kategorilerinde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.


%50'ye varan indirim fırsatı

23 Kasım Salı başlayıp 28 Kasım Cuma bitecek İnce Cuma Kampanyası’nda cep telefonları, televizyonlar, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar, bilgisayar bileşenleri, bilgisayar aksesuarları, beyaz eşya ürünleri, robot süpürgeler, ses sistemleri ve daha birçok kategoride birbirinden avantajlı ürün alternatifleri, %50'ye varan indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

%40’a yakın büyüme hedefi

Geçtiğimiz yıl 25-30 Kasım 2020 tarihlerinde de %50’ye varan indirimler sunan marka, bu

yıl hem toplam ürün satışında hem de ciro anlamında geçen yıla kıyasla %40’a yakın büyüme hedefliyor.

incehesap.com Hakkında:
Elektronik ürünlerini en uygun fiyat, en kaliteli hizmet ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla ulaştırmak üzere 2008 yılında kurulan incehesap.com, gaming hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar çok geniş bir yelpazede binlerce teknoloji ürünü sunan bir e-ticaret platformudur. Gaming meraklıları ve profesyonellerine özel olarak sunduğu teknolojik ürünler, gaming alanının gelişmesi için düzenlediği aktiviteler ve bilişim sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle pazarın öncüsü konumundaki incehesap.com, Beşiktaş Esports’un ana sponsorluğunu da üstlenerek esporculara desteğini sürdürüyor. incehesap.com, kendi gaming teknolojileri markası Game Power ile bu alandaki uzmanlığını yurt dışı pazarlara sunarak ülkemiz ihracatına katkıda bulunmasının yanı sıra James Donkey gibi gaming sektörünün önde gelen markalarının ürünlerini geliştiriyor ve markanın Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü üstleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum