Reklamı Geç
Reklam
Reklam

Kaçak: Büyük bir heyecanla gerçekleştireceğiz

Kaçak: Büyük bir heyecanla gerçekleştireceğiz
15 Mart 2021 - 19:15
MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, 18 Mart 2021 Perşembe günü yapılacak 13. Olağan Büyük Kurultay dolayısıyla bir açıklama yaparak, “51 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan hareketimizin hiçbir evresinde heyecanımız tükenmemiştir. Aynı heyecanla 13. Olağan Büyük Kurultayımızı 18 Mart 2021 Perşembe günü, Ankara (Arena) Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz” dedi.

KURULTAY SEYİRCİSİZ YAPILACAK

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Millî Mücadele öncesi, Samsun’a çıkışına atıfla, Samsun İlkadım ilçesinden başlayan kongrelerimiz, tüm ülke genelindeki il ve ilçelerimizde yapılarak neticelendirilmiştir diyen Başkan Murat Kaçak, sözlerine şöyle devam etti:
“Başta da söylediğim gibi Milliyetçi Hareket’in kurultayları, ilk günkü heyecan ve coşku ile geçer. Tüm partililer kurultaylara düğüne gider gibi coşku ile gideceğiz. Ancak içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı, kurultayımıza seyirci kabul edilmeyecek. Öyle dahi olsa, bu harekete gönül veren dostlarımız Televizyonları başında bu heyecanı bizimle paylaşacaklardır.”

“TEK ADAYIMIZ DR. DEVLET BAHÇELİ’DİR”

Büyük Kurultay’da tek adayın Devlet Bahçeli olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kaçak, “Milliyetçi Hareketin ve Türk Dünyasının bilge Lideri Dr. Devlet Bahçeli Kurultayımızın tek adayıdır. Sarılacak çok yaramız, çözülecek çok meselemiz, yapılacak çok işimiz vardır. 
Turana giden yolda bizlere ve Türk Dünyası’na rehber olacak isim ancak Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’dir. Ülkemizin huzuru, Milletimizin refahı, düşmanlarımızın bertarafı ancak bilinçli, dik ve kararlı adımlarla mümkündür. Bu öngörü ve duruşa sahip lider ise Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir.
Şimdiden, Milliyetçi Hareket Partimizin 13. Olağan Büyük kurultayı’nın, Ülkemiz, Milletimiz ve Türk Dünyası için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak. Ne Mutlu Türk’üm Diyene.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç