Reklam

Karşıyaka'da alt yapı yenileniyor

Karşıyaka'da alt yapı yenileniyor
30 Haziran 2020 - 08:09
Reklam
Altınordu Belediyesi altıda üstü kadar sağlam bir şehir parolasıyla başlattığı çalışmalarla yılların akut sorunlarını bir bir çözüyor.

Altınordu Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız verdi. Altınordu Belediyesinin bu kapsamda çalışma başlattığı bölgelerden birisi de toplu konut alanlarının gün geçtikçe arttığı Karşıyaka Mahallesi. 

Düz Mahalle, Şirinevler, Karapınar yeni sanayi sitesi ve Yeni Mahalle eski sanayi sitesi bölgesinde gerçekleştirdiği çalışmalar ile yılların akut sorununu çözüme kavuşturan Altınordu Belediyesinin Yeni Mahallede bulunan Okullar Caddesi ve Köprübaşı arasındaki alanda başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmaları ise devam ediyor.

TOPLU KONUT ALANLARININ ALT YAPI VE ÜST YAPI SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Şehrin birçok bölgesinde Alt yapı çalışmalarını kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyesi Karşıyaka mahallesinde toplu konut ve yaşam alanlarının bulunduğu ve aşırı yağışlarda olumsuzlukların yaşandığı 973, 974, 976 ve 978 No’lu sokaklarda alt yapı ve üst yapı çalışması başlattı. Bölgede yapılacak çalışma ile alt yapı sil baştan yenilenecek, yağmur suyu hatlarında yetersiz ve kullanım ömrünü tamamlamış borular yerine kullanım ömrü uzun koruge borular döşenecek. Yağmur suyu alt yapısının tamamlanmasının ardından başlayacak üst yapı çalışmasıyla da bölge sıcak asfalta kavuşacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum