Reklam
Reklam
Reklam

Kaymakam Kasımoğlu: En ağır cezayı vereceğim

Kaymakam Kasımoğlu: En ağır cezayı vereceğim
17 Ağustos 2020 - 11:49
Reklam

İkizce Kaymakamı Mustafa Berat Kasımoğlu’nun korona isyanı. Kaymakam Kasımoğlu ilçede hastalığı gizleyen Fatih ve Kocaman Mahallesi halkına tepki göstererek “Sizlere en ağır cezayı vereceğim” dedi.
Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;
Tebrik ederim, Fatih mahallesi ve Kocaman mahallesindeki pek çok vatandaş beni çok üzdünüz. Vakalarınızı nasıl saklar bildirmezsiniz? Nasıl elinizi kolunuzu sallayarak ilçede dolaşırsınız. Bu işin peşini bırakmayacağım. Kim bilir diğer mahallelerde durum ne ama en ağır cezayı da vereceğim ve gerekirse isim isim açıklayacağım kendini saklayanları.
Kimse kusura bakmasın maske takmama sosyal mesafeye uymama keyfiyetinize bu ilçenin masumlarını KURBAN ETMEYECEĞİM.
Bu özgürlük değil. Özgürlük başkalarının özgürlük alanına saygı göstermektir. Bu işin ciddiyetini nasıl hala kavrayamazsınız. Sevdiğinizi toprağa verdiğinizde mi anlayacaksınız? Yazık değil mi? Maske takmamak neyin delikanlılığı, neye meydan okuyorsunuz? Maske takmayan, sosyal mesafeye uymayan kurallara riayet etmeyen herkese KİM olduğu NECİ olduğu hiç önemli değil en ağar cezayı verecek. Gerekirse İKİZCE'de tekrar eski yasakları getireceğim, isteyen başka ilçeye gider. Ben bu ilçenin masumlarını, çocuklarını, kadınlarını, evine ekmek götürmeye çalışan yiğitlerini, yaşlılarını koruyacağım arkadaşlar YA SİZİNLE YA DA SİZE RAĞMEN.
 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum