Reklam

Ordu'da Perşembe doğalgaza kavuşuyor

Ordu'da Perşembe doğalgaza kavuşuyor
Editör: Ordu Gazete
22 Mayıs 2022 - 09:06
Ordu’da Perşembe ilçesi doğalgaza kavuşuyor. Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayim Tandoğan konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı;
Yaptığımız yatırımlar ile İlçemizin marka değerini daha da yukarı çıkarmak İçin söz verdiğimiz gibi çalışmalarımıza ilk günkü samimiyetimiz, ilk günkü sevdamız ve özlemimiz ile devam ediyoruz.
Yaptığımız çalışmalar ve görüşmeler sonucunda doğalgaz çalışmamız Haziran Ayı itibari ile Perşembe ilçemizde Efirli bölgemize doğalgaz boru hattı ile Perşembe merkezimize taşımalı sistem ile çalışmalarımıza başlamış olacağız.

Bu çalışmaların her aşamasında her anında bizlerle bir ve beraber olan öncelikle çalışma arkadaşlarım , Meclis üyelerim , Milletvekillerimiz, Ak Parti İl ve İlçe başkanım ve yönetim kurulları ,her zaman her fırsatta Perşembede olmaktan mutlu ve huzurlu olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanım Dr. Mehmet Hilmi Güler'e teşekkür ediyorum.
Perşembemizin her alanını her köşesini planlıyoruz. Yıllardır hayal edilerek beklenen tüm projeleri gerçekleştiren,  olan ekibin bizler olması onur ve gurur veriyor.
Doğalgaz İçin 2019 yılından önce hangi sözü vermiş isek bugün itibariyle onu gerçekleştiren biz ve ekibimizdir.

Hayal edilen değil, her zaman gerçekleştiren olmaktan gururluyuz.
Hayırlı uğurlu olsun Perşembem..
Mavi ve yeşilin başkenti Perşembem

YORUMLAR

  • 0 Yorum