Ordulu Öğretmen Emine Çakır MasterChef'e katıldı

Ordulu Öğretmen Emine Çakır MasterChef'e katıldı
25 Kasım 2021 - 08:38
Ordu Öğretmenler TV8’de beğeni ile izlenen  MasterChef programına  Jüri üyesi oldu.
 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yedi bölgeden yedi öğretmenin katıldığı yarışmada Karadeniz Bölgesi’nden Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Öğretmeni Emine Çakır katıldı.

Ordu Ünye’de  turizm alanında eğitim veren ve uyguladığı bir çok proje ile bölgede öncü durumda olan Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı organizasyonunda Karadeniz Bölgesi’ni temsilen ünlü yarışma programına konuk oldu. Aynı zamanda proje okulu olan Okul adına MasterChef yarışmasında Yiyecek İçecek Hizmetleri alan öğretmeni Emine ÇAKIR jüri üyesi olarak katıldı. Farklı bölgelerden gelen öğretmenlerle birlikte yarışmacıların hazırladığı yemekleri tadıp puanlayan öğretmenimiz, aynı zamanda Okuldan ve çalışmalarından bahsetti.
Hababam Sınıfı filminin de çekildiği Adile Sultan Kasrı’nda çekimleri yapılan yarışmada Emine ÇAKIR, proje okulu olarak turizm sektörüne nitelikli eleman yetiştirmek üzere eğitim veren Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin, öğrencilerini mesleki olarak Erasmus, eTwinning ve Tübitak projeleri ile de desteklediğini ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum