Reklamı Geç
Reklam
Reklam

Peşembe'de sıcak asfalt sevinci

Peşembe'de sıcak asfalt sevinci
07 Ocak 2021 - 18:12
Reklam

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinin şehir içi trafiğini rahatlatıp, sanayi esnafına nefes aldıracak olan güzergahı sıcak asfalta kavuşturdu. Tamamlanan yol ile birlikte, 7 mahalle ve sanayi esnafının yıllar süren çilesi de sona erdi.
Türkiye'nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu'da devam eden asfalt hamlesiyle, sorunlara kalıcı çözümler üretiliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezleri de sıcak asfalt konforuyla buluşuyor. İlçelerde kurulan şantiyelerle ilin kaderi değişiyor. 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Perşembe ilçe merkezinin önemli güzergahlarından birini daha sıcak asfalta kavuşturduklarını söyledi.
PERŞEMBE’NİN 7 MAHALLESİNE HİZMET VERECEK
 
İlçe merkezi ile birlikte mahallelere de ulaşım sağlayan yolun, bölge için önemine değinen Başkan Güler, “Perşembe ilçemizde hem şehir içi trafiğini rahatlatıp hem de sanayi esnafına nefes aldıracak olan güzergahtaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladık. Bu yol aynı zamanda, Alınca, Gündoğdu, Saray, Çerli, Şenyurt, Anaç ve Bolatlı mahallelerimize de ulaşım sağlıyor. 1.2 kilometre uzunluğundaki yolla birlikte önemli bir soruna daha neşter attık. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

TANDOĞAN’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR
 
Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Saim Tandoğan ise “Şu anda yıllardan beri kangren olan Dereiçi mahallemiz altyapısıyla birlikte asfalta kavuştu. Seçim döneminde mahallemize söz vermiştik. Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e Perşembe ilçemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yol 7 mahallemizin geçiş noktasında olan önemli bir güzergahtı. Yolda sürekli kazalar oluyordu. Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle ilçemiz çok güzel bir yola kavuştu” diye konuştu.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç