Reklam
Reklam
Reklam

Şanlıtürk: Sadakatle bağlı kalarak çalışacağız

Şanlıtürk: Sadakatle bağlı kalarak çalışacağız
10 Ağustos 2020 - 18:00

MHP İl Başkanlığına atanan Naci Şanlıtürk, “Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturmuş olduğu Cumhur İttifakına sadakatle bağlı kalarak geleceğin Türkiye’sini oluşturma yolunda 2023 yılı, 2053 yılı ve 2071 yılı hedeflerine ulaşmada bıkmadan usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.
 
Şanlıtürk göreve geldikten sonra ilk açıklamasını sosyal medya üzerinden yaptı.
Şanlıtürk,” Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin tensipleriyle, Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sn. Semih Yalçın tarafından Ordu İl başkanlığına getirildim. Ben ve yönetim kurulundaki dava arkadaşlarım üzerimize aldığımız görevin idrakindeyiz.
Bizi bu göreve layık gören Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e yol arkadaşlığı yapmış Bilge Liderimiz Muhterem Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeliye şükranlarımı sunuyorum.
51 yıllık bu kutlu davaya yaklaşık 35 yıldır bir nefer olarak, ilçe başkanı olarak, il başkanı olarak hizmet ettim.
Rabbim tekrar İl Başkanı olarak davamıza hizmet etmeyi nasip etti. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturmuş olduğu Cumhur İttifakına sadakatle bağlı kalarak geleceğin Türkiye’sini oluşturma yolunda 2023 yılı, 2053 yılı ve 2071 yılı hedeflerine ulaşmada bıkmadan usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.
Allah yolumuzu bahtımızı açık etsin.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE “dedi.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum