Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Sivil Havacılık ve Yer Hizmetleri bölümü açılıyor

Sivil Havacılık ve Yer Hizmetleri bölümü açılıyor
23 Haziran 2020 - 08:02
Reklam
Ulubey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde yabancı dili İngilizce eğitim vermek üzere Anadolu meslek programında "Sivil Havacılık Alanı Yer Hizmetleri" bölümü açılacak.
 Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan,” Daha önce ilçemize kazandırdığımız Karadeniz'de tek, Türkiye'de ise dördüncü olma özelliği taşıyan Spor Programı Uygulayan Anadolu İmam Hatip Lisesi projemizden sonra Ulubey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize de Sivil Havacılık Alanı Yer Hizmetleri Bölümü kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. İnşallah bu bölümün açılmasıyla birlikte Ulubey'de öğrencilerimiz için yeni bir meslek alanı açılmış olacak. Havaş ile de görüşmeler yaparak, imzalanacak protokol ile öğrencilerimizin Ordu-Giresun Havalimanında yer hizmetleri konusunda stajlarını yapmalarına imkan sağlayacağız.
Bu bölümün ilçemize kazandırılmasında bizlere destek olan AK Parti Genel Başkanvekili, hemşehrimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a ilçem adına teşekkür ediyorum. Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ile Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu'na ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize hayırlı olsun.”dedi.
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç