Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vali Sonel: Güler'in tecrübesi ve birikiminden yararlanacağız

Vali Sonel: Güler'in tecrübesi ve birikiminden yararlanacağız
07 Temmuz 2020 - 08:13
Reklam
Vali Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e iade-i-ziyarette bulundu.

21 Haziran 2020 tarihinde Ordu Valiliği görevine başlayan Tuncay Sonel, bir yandan hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletmek amacıyla ziyarette bulunmak isteyenleri makamında kabul ederken, diğer yandan da iade-i-ziyaretlerde bulunuyor.

Vali Tuncay Sonel, bugünkü iade-i ziyaret programı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ziyarette bulundu.

Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Vali Tuncay Sonel,  Ordu Valiliği görevine başladıktan sonra kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileğinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e iade-i ziyarette bulunduğunu söyleyerek,  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı olarak görev yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in tecrübesi ve birikiminden yararlanacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel Ordu’muz için çalışacağız” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belediyenin hizmet ve projeleri ile ilgili Vali Tuncay Sonel’e bilgi verdi. Başkan Güler, ”Sayın Valimiz ile birlikte Ordu'muzu çok güzel noktalara taşıyacağız” dedi.

Vali Tuncay Sonel’in ikinci durağı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören oldu. Başkan Tören ile ziyarette bir süre sohbette ve fikir alışverişinde bulunan Vali Sonel, ”Güzel çalışmalarda hep birlikte el birliğiyle hareket edeceğiz. Allah mahcup etmesin” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, ziyareti dolayısıyla Vali Sonel’e teşekkürlerini İletti.

Vali Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Altınordu Belediye Başkanlığı iade-i ziyaret programları sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğüne de bir ziyaret gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve kurum yöneticileriyle bir süre görüşen Vali Sonel,  İl Milli Eğitim Müdürü Vargeloğlu’ndan kurum çalışmalarıyla ilgili kısa bir brifing aldı.

 Vali Tuncay Sonel, ”En önemli kurumlarımızdan bir tanesi de Milli Eğitimdir. Eğitim, üzerinde titizlikle durulması ve her şeyden fazla sahiplenilmesi gereken, kararlılık ve süreklilik isteyen bir süreçtir. Eğitim birinci önceliğimizdir” şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ise konuşmasında, “Valimiz Sayın Tuncay Sonel’in kurumumuza yaptığı ziyaret dolayısıyla onur duyduk” dedi.

Vali Tuncay Sonel, sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan Özel Büro, İnsan Kaynakları Yönetim Birimi, Strateji Geliştirme Bürosu, Temel Eğitim, Orta Eğitim, Mesleki Teknik Eğitim Hizmetleri, Özel Öğretim Kurumları gibi birimleri de gezerek, bu birimlerdeki personellerle tanıştı.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç