İki ilçe beton yolla birbirine bağlandı


İki ilçe beton yolla birbirine bağlandı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ve Çaybaşı ilçelerini birbirine bağlayan grup yolunu betonla buluşturdu.
 
Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.
 
19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.
 
İKİ İLÇEYİ BETON YOLLA BİRBİRİNE BAĞLADI
 
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, İkizce ilçesine bağlı Merkez ve Gaziler mahalleleri ile Çaybaşı ilçesine bağlı Kuşlu Mahallesi güzergahını beton ile buluşturdu.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Toplam 3 bin 400 metre uzunluğundaki güzergahtaki beton yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.