Altınordu fark ediliyor

Altınordu fark ediliyor
Editör: Ordu Gazete
10 Ağustos 2022 - 16:15
Başkan Aşkın Tören’in hizmet ve eser belediyeciliği anlayışıyla hem kent merkezinde hem de kırsal mahallerde kesintisiz sürdürdüğü altyapı, üstyapı ve yol çalışmaları Altınordu’yu şantiyeye çevirdi.

Kırsal mahallelerde yaşamı yeniden cazip hale getirmek, tarımsal üretimi desteklemek ve insanların doğdukları topraklarda doymalarına da katkı vermek amacıyla üreticilere birçok tarımsal destekte bulunan Altınordu Belediyesi bütün bu desteklerini güçlü bir ulaşım ağı ile taçlandırmak için de var gücüyle çalışmaya devam ediyor.


Altınordu Belediyesinin kırsal mahallelerde “yol medeniyettir” düsturu ile 7/24 esaslı bir mesai ile sürdürdüğü çalışmalardan biri de Başkan Tören’in 72 mahalleyi kapsayan beton yol programı.

 

ALINCA’NIN 4 SOKAĞINA BETON YOL KONFORU

 

Fındık hasat sezonu öncesi kırsal mahallelerin ulaşım ağında hummalı çalışmalar gerçekleştiren Altınordu Belediyesi ekipleri beton yol programına da ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Alınca mahallesinin Lazoğlu Sokak 1 ve 2, Manişar Sokak ve Kiltince Sokakları olmak üzere dört sokağı kısa sürede beton yol konforuna kavuşturuldu.

Yapılan çalışmalardan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden mahalle sakinleri “yollarımız çok güzel oldu. Çamurdan ve çileden kurtulduk, Aşkın Başkanımızdan Allah razı olsun” sözleriyle Başkan Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

 

BAŞKAN TÖREN “TEK GAYEMİZ ÇALIŞMAK ŞEHRİMİZE VE HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET ETMEK”

 

Altınordu Belediyesinin devam eden beton yol çalışmalarını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, “iş ve hizmet üreten ve tüm imkanlarıyla hayatın her alanında vatandaşlarının yanında olan bir belediyeyiz. Şehrimizi, Mahallelerimizi, insanımızı güçlü ve sağlıklı altyapı yatırımları yanında konforlu yollarla da buluşturuyoruz. Ulaşım ağımızda bulunun yollarda beton ve asfalt çalışmalarımızı ara vermeden devam ettiriyoruz. Uzun yıllardan beri bu yolların çilesine ve zahmetine katlanmış olan vatandaşlarımıza bundan sonra beton yol ulaşım konforunu sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız bölge sakinlerine hayırlı olsun” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum