Reklam
Reklam
Reklam

Argan'dan flaş açıklamalar

Argan'dan flaş açıklamalar
23 Ekim 2020 - 08:54
Reklam

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan uzun süredir gündemi meşgul eden Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ile aralarında küslük var söylentilerine cevap verdi.
Ünye Net Haber Sitesinde yer alan habere göre; Başkan Argan,’’Bizim kimse ile bir küskünlüğümüz yok.Yavuz beyin söylediği bazı sözler olmuştur kimi kastetmiştir, kime söylemiştir, kendisi daha iyi bilir.
Biz  şu anda bulunmuş olduğumuz pozisyon itibariyle herkesi kucaklayacağız kimseyle bir kırgınlığım dargınlığımızın olmadığını ben ifade etmek isterim.
 Çünkü dedik ya sonuçta Ünye için kendine göre bir değerdir. Hüseyin başkanımızda, milletvekillerimizde, biz  de kendisi gibi haddizatında Ünye  için, çalışan bir ekibiz.
 Kim ne yaparsa kendine yapar. Bunun en güzel yorumunu vatandaşlarımız yapacaktır.
Yani bizim dediğimiz gibi kendisiyle bir derdimiz yok. Bize bir adım gelene biz iki adım gideriz, biz üç adım gideriz .
Kavgaların kazananı da olmaz bunu da biliyoruz. Ama tabii ki o söylemiş olduğu sözler ne anlama gelir, kimi  kastetmiştir bunlarla ilgili de bir açıklama yapar diye bekliyoruz.
 Nihayetinde aynı çatı altında siyaset yapan arkadaşlar olarak şunu söylüyoruz, herkes kendi işini yapmalı herkes kendi işi ile ilgili iştigal olmalı,rol çalmamalı.
Seçilmişlerimizin de bakışı bu yöndedir.Tabiki iştişareler yapılmalı ama kimse kimseye karışmamalıdır.
Herkesin de böyle olmasını bekleriz .
Yunus’un çok güzel bir ifadesi var “Elif okuduk ötürü/ Pazar eyledik götürü/ Yaratılmışı hoş gördük/ Yaratandan ötürü.” .diyor.
Yani biz herkesi seviyoruz herkesi kucaklıyoruz, teşkilatımızda bu zamana kadar küs olanların ayağına gideceğiz .
Dediğiniz gibi birlik ve bütünlük içerisinde böyle nefsi duygularla değil de ,devletin makamlarını insanlara sopa göstermek için kullanmamalıyız.
 Bu hepimiz için geçerli ,Bizim için de geçerli’’dedi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum