Başkan Şanlıtürk: MHP teşkilatlarıyla seçime hazır

Başkan Şanlıtürk: MHP teşkilatlarıyla seçime hazır
Editör: Ordu Gazete
17 Haziran 2022 - 19:11
Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Ordu’nun 19 ilçesini adım adım gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şanlıtürk'ün son durağı Kabataş-Alankent oldu.
Kabataş İlçe Başkanı Tuncer Emilli, Altınordu İlçe Başkanı Dinçer Kurucu, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Murat Emre Çoşkun ve Ayhan Tapan ile beraber ilçe esnaflarını ziyaret eden Başkan Şanlıtürk, “Kabataş’lı hemşerilerimizle bir araya geldik, ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ŞANLITÜRK ADIM ADIM GEZİYOR
Alankent ziyaretinin ardından Kabataş’a geçen Başkan Şanlıtürk, Kabataş İlçe Başkanı Tuncer Emilli, Altınordu İlçe Başkanı Dinçer Kurucu, Aybaslı İlçe Başkanı İlhan Uykun ve İlçe Yönetim Kurulu üyesi Murat Emre Çoşkun  ile beraber; Ak Parti İlçe Başkanı Murat Bozkurt’u iş yerinde ziyaret ederek ilçe hakkında istişarelerde bulundu.

"BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE'Yİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ"
Beraberindeki heyetle ilçede bulunan esnafları ziyaret eden Başkan Şanlıtürk, esnaflarla bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinledi. Cumhur İttifakının her zaman vatandaşların yanında olduğunu belirten Şanlıtürk, “Kabataşlı hemşehrilerimizle araya gelmekten mutluluk duyuyorum. " Cumhur İttifakı ülkemize geçtiğimiz 20 yılda nasıl asırlık eserleri ve hizmetleri beraberce kazandırdıysak, büyük ve güçlü Türkiye’yi de yine birlikte inşa edeceğiz. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın da sorunlarını yine hükümetimiz çözecektir. Cumhur İttifakı bu ülkenin geleceğidir” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum