Cemal Enginyurt, Özgür Özel'e ne cevap verdi?

.
Editör: Ordu Gazete
12 Aralık 2021 - 20:30
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt için "Seçimden önce bize ağzına geleni söyleyip 'Ben Cumhurbaşkanımın arkasındayım, gideyim, beni çok sevecek' diyen Cemal Enginyurt, gitti, dünyanın kaç bucak olduğunu gördü.” açıklamasına Enginyurt’tan cevap gecikmedi.
Özgür Özel Ordu’da CHP İl Danışma Kurulunda yaptığı konuşmanın bir bölümünü DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’a ayırdı.
 Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un, şu anda en baş muhaliflerden biri olduğunu anımsatan Özel, şöyle devam etti:

"Seçimden önce bize ağzına geleni söyleyip 'Ben Cumhurbaşkanımın arkasındayım, gideyim, beni çok sevecek' diyen Cemal Enginyurt, gitti, dünyanın kaç bucak olduğunu gördü. O gidip fındığa fiyat alırmış, o gidip şöyle yaparmış, böyle yaparmış. Geldi Ankara'yı gördü. Şimdi en baş muhaliflerden birisi oldu. Cemal Enginyurt'a hem 'Günaydın', hem 'Hoş geldiniz' demek lazım. Bu kadarını da söyleyelim. Bütün iftar yemeklerinde, 'Özgür Özel, Cumhurbaşkanımıza parmak salladı, ben gideceğim, o parmağı kıracağım' diyordu. Geldin ne oldu, gönlün kırıldı şimdi muhalefet oldun. Hoş geldin, Cemal Bey hoş geldin."
HOŞBULDUK
Özgür Özel’in açıklamasına Twitter’den cevap veren Enginyurt, önce Özel’in kendisiyle ilgili söylediklerinin videosunu paylaştı. Enginyurt, Özel kısa verdiği cevapta “Hoş bulduk Özgür Özel. Bu işten sen hayırlı çıktın” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum