Domino's Türkiye Pizza Günleri Başladı

13-23 Ocak tarihleri arasından devam edecek olan Domino’s Türkiye Pizza Günleri'nde tüm pizzalar tek fiyata! Extravaganza’dan Mangal Sucuklu’ya, Bol Malzemo’s’tan Italiano’ya bol malzemeli, aşırı lezzetli, gurmenin de gurmesi pizzalar en cazip fiyatlarla sofralarda. Domino’s Türkiye Pizza Günleri boyunca Evlere Servis’te Büyük Boy tüm pizzalar 54,99’a, Beklemeden Gel Al’da 2 adet Orta Boy tüm pizzalar da 54,99’a! Bu fırsatı kaçırma!

Editör: Ordu Gazete
15 Ocak 2022 - 03:20
Mahallenizin pizzacısı Domino’s, geleneksel pizza günlerini başlattı. 13-23 Ocak tarihleri arasında hem Eve Servis’te hem de Beklemeden Gel Al’da başlattığı fırsat dolu kampanyayla 7’den 70’e herkesi pizzaya doyuran Domino’s,  bol malzemeli, aşırı lezzetli, gurmenin de gurmesi pizzalarını tek fiyata sunarak damakları şenlendiriyor! 

 Domino’s tutkunlarının merakla beklediği Türkiye Pizza Günleri boyunca Extravaganza’dan Mangal Sucuklu’ya, Bol Malzemo’s’tan Italiano’ya dilediğiniz pizzalar tek fiyat avantajıyla sofralarınıza ulaşıyor. Eve Servis’te Büyük Boy Domino’s pizzalar 59,99 TL’ye temassız teslimatla kapınıza kadar gelirken, Beklemeden Gel Al’da  2 adet Orta Boy tüm pizzalar yine 59,99 TL’ye satışa sunuluyor! 


 Türkiye Pizza Günleri’nin tanıtım filmiyle yeni jingle’ının çıkışını yapan marka,  “Bizde her yer Domino’s, bizde her şey beraber!” diyerek paylaştıkça çoğalan Domino’s mutluluğunu tüm Türkiye’ye yaymak için var gücüyle çalışıyor!

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum