Hayati İnanç Ordu'da gençlerle buluştu

Hayati İnanç Ordu'da gençlerle buluştu
30 Kasım 2021 - 12:35
Tarihçi, Yazar Hayati İnanç Ordu Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunu dolduran yüzlerce gencin katılımı ile söyleşi gerçekleştirdi.

 


Türkiye Gençlik Vakfı Ordu Şubesi ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla Araştırmacı Yazar Hayati İnanç, ‘Can Veren Pervaneler’ Konulu Söyleşi düzenlendi.

 

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı Ordu Şubesi kültür, sanat etkinlikleri kapsamında eğitimci yazar Hayati İnanç’ı sevenleriyle bir araya geldi. Ortak düzenlenen etkinlikte eğitimci yazar Hayati İnanç, “Can Veren Pervaneler’’ konulu söyleşisi ile Ordulularla Altınordu Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda buluştu. 
 


Konferansta Araştırmacı Yazar Hayati İnanç; Divan Edebiyatından, Halk Edebiyatından ve Cumhuriyet Döneminin önemli şairlerinden bolca örnek vererek gençlik yıllarında yaşadığı ve hayatında önemli iz bırakan olayları da dinleyicilere aktardı. En değerli işin insana yatırım olduğuna dikkat çeken İnanç, katılımcılara tavsiyelerde bulundu.

Program Sonunda Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç günün anısına Yazar Hayati İnanç’a Milli Takım Forması Hediye Etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum