Keçileri Büyükşehir Kurtardı

Keçileri Büyükşehir Kurtardı
06 Ağustos 2021 - 07:03
Muğla’nın Marmaris ilçesi Osmaniye Köyü’nde çıkan yangınlarda sağ olarak kurtarılan keçilerin yardımına Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hayvan Sağlığı Müdürlüğü ekipleri, HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ve hayvanseverler yetişti.
Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında yaralanan hayvanların tedavisi, nakli ve yiyecek ihtiyacının karşılanması için bölgeye giden Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hayvan Sağlığı Müdürlüğü ekipleri, ihtiyaç halinde farklı bölgelere de destek veriyor.
Muğla’nın Marmaris ilçesi Osmaniye Köyü’nde çıkan yangından kurtarılan keçilerin tedavisi için Manavgat’tan yola çıkan ekipler, olay yerine ulaşarak yaralanan hayvanlara ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Olay yerinde bulanan bir kedinin de yaralandığını fark eden ekipler, kediye de muayene ederek Marmaris Hayvan Barınağı’na teslim etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Hayvan Sağlığı Müdürlüğü ekipleri yaralı hayvanların tedavisini yaparak yiyecek ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra vatandaşlara da hijyen paketi yardımı yapıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum