Midesinde ameliyatta unutulan yabancı sicim 7 yıl sonra fark edildi. Ordu Altınordu Ortaköy Mahallesi'nden Zeki Demirhan 7 yıl önce mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye başvurdu. Zeki Demirhan midesinden ameliyat edildi.
Ameliyat olmasına rağmen Zeki Demirhan'ın şikayetleri geçmedi. Zaman zaman şiddetli mide ağrıları yaşadı.
Zeki Demirhan dün gece midesindeki ağrıların artması üzerine Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisine başvurdu. Burada çekilen röntgende Zeki Demirhan'ın midesinde yabancı bir metal tespit edildi.
Midesinde 7 yıl önce geçirdiği ameliyatta bir cismin unutulduğunu belirten Zeki Demirhan," Önümüzdeki günlerde yeni bir ameliyat daha olup midemdeki yabancı cisim çıkartılacak. Sorumlular hakkında dava açıcam" dedi.
Ameliyat olmasına rağmen Zeki Demirhan'ın şikayetleri geçmedi. Zaman zaman şiddetli mide ağrıları yaşadı.
Zeki Demirhan dün gece midesindeki ağrıların artması üzerine Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisine başvurdu. Burada çekilen röntgende Zeki Demirhan'ın midesinde yabancı bir metal tespit edildi.
Midesinde 7 yıl önce geçirdiği ameliyatta bir cismin unutulduğunu belirten Zeki Demirhan," Önümüzdeki günlerde yeni bir ameliyat daha olup midemdeki yabancı cisim çıkartılacak. Sorumlular hakkında dava açıcam" dedi.