Reklam

Ordu Genç İş İnsanları Derneği Yeni Yönetimini Belirledi

Ordu Genç İş İnsanları Derneği Yeni Yönetimini Belirledi
19 Haziran 2021 - 10:03
Reklam
Ordu Genç Girişimci İş Adamları Derneği Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi.  Genel kurulda mevcut başkan Samet Aktaş yeniden aday olmazken başkanlığa Sadık Bora Çakmak seçildi. Ayrıca dernek adını “Ordu Genç İş İnsanları Derneği” olarak değiştirdi.
Ordu Genç Girişimci İş Adamları Derneği’nde genel kurul yapıldı. Dernek üyeleri ve Yönetim kurulu Ordu Ticaret Ve Sanayi Odası toplantı salonunda bir araya geldi. Genel kurulda ilk konuşan ve bu genel kurulda yeniden başkan adaylığına çıkmayan Samet Aktaş oldu.
   Pandemi nedeniyle son bir buçuk yılı stabil geçirdiklerini ifade eden Aktaş, “ 4. Yılımızı tamamlamış olduk. Hakkınızı helal edin. Bu süreçte dokunamadığımız arkadaşlarımız olmuştur, haklarını helal etsinler.  Elimizden geldiğince bu yapıyı sizlere layık olarak temsil etmeye çalıştık. Bundan Sonra da böyle olacağına inanıyorum.” Dedi.
Aktaş’ın konuşmasının ardından yapılan oylama ile Ordu Genç Girişimci İş Adamları Derneği’nin adı, “Ordu Genç İş İnsanları Derneği” Olarak Değiştirildi. Başkanlığa ise oy birliği ile Sadık Bora Çakmak seçildi.
Yeni Başkan Sadık Bora Çakmak, göreve layık olup iyi işlere imza atmak için bugün görev başına geçmiş bulunduklarını kaydederek, “kadın üyelerin de  derneğe katılımını hedefliyoruz. Bu yüzden de derneğimizin adını Ordu Genç İş İnsanları olarak değiştirdik. Kadınlara pozitif ayrımcılık yapmak için onların giriş aidatlarını da düşük tuttuk. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Yönetimi oluştururken ağırlığı yine gençlere verdik. Bu bayrağı onlara devredeceğiz. Samet Başkandan aldığımız bayrağı daha ileriye taşımak öncelikli hedefimiz olacaktır.” İfadelerini kullandı.
Sadık Bora Çakmak’ ın başkanlığındaki Ordu Genç İş İnsanları Derneği’nin yönetim Kurulunda            Samet  Aktaş, Doğan Deniz, Erdinç Türkmen, Mete Şaşmaz, Gürkan Koç, Burak Kaya, Burak Güreşçi, Altuğ Sönmez, Erhan Topkaya ve Mücahit Yıldız gibi isimler yer aldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum