Aybastı ilçesi Uzundere- Zaferi Milli Mahalleleri bağlantı yolu sıcak asfalta kavuşuyor. Ordu’yu, Tokat’a bağlayacak en kısa yollardan biri olan 12,5 km uzunluğundaki güzergahtaki çalışmalar vatandaşların yüzünü güldürdü. Geride kalan 5 yılda 2200 km yolu sıcak asfaltla buluşturan ve yeni dönemde 2 yıl içerisinde yol sorununu kökten çözeceğinin sözünü veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yatırımları hayata geçirerek ulaşım rekorunu yenilemeye devam ediyor. TOKAT’A ULAŞIM SAĞLIYORToplam 12,5 km uzunluğundaki bağlantı yolu Aybastı’nın en uzak mahallesi olan Uzundere’yi merkeze bağladığı gibi, Tokat’ın Reşadiye ilçesine de ulaşım sağlıyor. Yıllardır özlemle bekledikleri asfalt hayalini gerçeğe dönüştüren Başkan Güler’e teşekkür eden vatandaşlar, “Çamur ve tozdan yıllardır mağdur olduğumuz yolumuzda sıcak asfalt çalışmaları başladı. Yıllardır bugünün hayalini kuruyorduk. Çalışmalar için Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.Ordu Büyükşehir Belediyesi, diğer ilçelerde asfalt ve betonlama çalışmalarına hızlı bir şekilde ağırlık verecek.
GÜNDEM
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 14:49
Güncelleme: 02 Nisan 2024 - 14:51
Ordu'yu Tokat'a bağlayan en kısa yola sıcak asfalt
Ordu'yu Tokat'a bağlayan en kısa yol sıcak asfaltla kaplanıyor.
GÜNDEM
02 Nisan 2024 - 14:49
Güncelleme: 02 Nisan 2024 - 14:51